У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Закомельська - Гребінка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Закомельська - Гребінка:

Розклад поїздів Закомельська Гребінка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Закомельська Гребінка найчастіше зупиняються на станціях Савинці, Балаклія, Шебелинка, Харків-Пас., Люботин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.03 зі станції Закомельська, в кінцевий же пункт Гребінка прибувають вони відповідно о 03.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Закомельська Гребінка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Закомельська - Гребінка складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Закомельська - Гребінка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Закомельська – Гребінка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
112 Ізюм Київ 19.03
Закомельська
03.55
Гребінка
8 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
112 Ізюм Львів 19.03
Закомельська
03.55
Гребінка
8 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Закомельська -Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Закомельська — Гребінка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Гребінка — Закомельська