У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Закомельська - Люботин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Закомельська - Люботин:

Розклад поїздів Закомельська Люботин на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Закомельська Люботин найчастіше зупиняються на станціях Савинці, Балаклія, Шебелинка, Харків-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.03 зі станції Закомельська, в кінцевий же пункт Люботин прибувають вони відповідно о 23.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Закомельська Люботин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Закомельська - Люботин складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Закомельська - Люботин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Закомельська – Люботин залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
112 Ізюм Київ 19.03
Закомельська
23.13
Люботин
4 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
112 Ізюм Львів 19.03
Закомельська
23.13
Люботин
4 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Закомельська -Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Закомельська — Люботин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Люботин — Закомельська