У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заліщики - Козятин-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Заліщики - Козятин-1:

Розклад поїздів Заліщики Козятин-1 на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Заліщики Козятин-1 найчастіше зупиняються на станціях Товсте, Чортків, Копичинці, Хоростків, Трембовля, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.14 зі станції Заліщики, в кінцевий же пункт Козятин-1 прибувають вони відповідно о 05.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Заліщики Козятин-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Заліщики - Козятин-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Заліщики - Козятин-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Заліщики – Козятин-1 залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
358 Коломия Київ 19.14
Заліщики
05.08
Козятин-1
9 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
358 Ворохта Київ 19.14
Заліщики
05.08
Козятин-1
9 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Заліщики -Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заліщики — Козятин-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Козятин-1 — Заліщики