У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заліщики - Ворохта
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Заліщики - Ворохта:

Розклад поїздів Заліщики Ворохта на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Заліщики Ворохта найчастіше зупиняються на станціях Кострижівка, Стефанешти, Городенка-Завод, Коломия, Яремче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.30 зі станції Заліщики, в кінцевий же пункт Ворохта прибувають вони відповідно о 12.51 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Заліщики Ворохта є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Заліщики - Ворохта складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Заліщики - Ворохта можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Заліщики – Ворохта залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
357 Київ Ворохта 07.30
Заліщики
12.51
Ворохта
5 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Заліщики -Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заліщики — Ворохта

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ворохта — Заліщики