У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-1 - Перемишль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя-1 - Перемишль:

Розклад поїздів Запоріжжя-1 Перемишль на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 32 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя-1 Перемишль найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.49 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Перемишль Головний прибувають вони відповідно о 15.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя-1 Перемишль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя-1 - Перемишль складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя-1 - Перемишль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя-1 – Перемишль залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
32 Запоріжжя Перемишль 20.49
Запоріжжя-1
15.21
Перемишль Головний
18 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя-1 -Перемишль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-1 — Перемишль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Перемишль — Запоріжжя-1