У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Божедарівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Злочів - Божедарівка:

Розклад поїздів Злочів Божедарівка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 25. Потяги, що курсують за напрямком Злочів Божедарівка найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Рокувата, Олександрія, Користівка, Любашівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.12, 15.14 зі станції Злочів, в кінцевий же пункт Божедарівка прибувають вони відповідно о 11.51 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Злочів Божедарівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Злочів - Божедарівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Злочів - Божедарівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120 Львів Запоріжжя 15.12
Злочів
11.51
Божедарівка
20 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
128 Львів Запоріжжя 15.14
Злочів
11.51
Божедарівка
20 г 37 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Злочів -Божедарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Божедарівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Божедарівка — Злочів