У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Чоп
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Злочів - Чоп:

Розклад поїздів Злочів Чоп на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Злочів Чоп найчастіше зупиняються на станціях Красне, Підзамче, Львів, Самбір, Старий Самбір, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.37 зі станції Злочів, в кінцевий же пункт Чоп прибувають вони відповідно о 12.59 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Злочів Чоп є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Злочів - Чоп складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Злочів - Чоп можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
59 Київ Чоп 04.37
Злочів
12.59
Чоп
8 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Злочів -Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Чоп

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чоп — Злочів