У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Микуличин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Злочів - Микуличин:

Розклад поїздів Злочів Микуличин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Злочів Микуличин найчастіше зупиняються на станціях Красне, Львів, Ходорів, Галич, Івано-Франківськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.56 зі станції Злочів, в кінцевий же пункт Микуличин прибувають вони відповідно о 06.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Злочів Микуличин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Злочів - Микуличин складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Злочів - Микуличин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Злочів – Микуличин залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
26 Одеса Рахів 00.56
Злочів
06.50
Микуличин
5 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Злочів -Микуличин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Микуличин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Микуличин — Злочів