У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Перемишль Головний
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Злочів - Перемишль Головний:

Розклад поїздів Злочів Перемишль Головний на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Злочів Перемишль Головний найчастіше зупиняються на станціях Красне, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.39 зі станції Злочів, в кінцевий же пункт Перемишль Головний прибувають вони відповідно о 06.23 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Злочів Перемишль Головний є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Злочів - Перемишль Головний складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Злочів - Перемишль Головний можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Злочів – Перемишль Головний залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
36 Одеса Перемишль 01.39
Злочів
06.23
Перемишль Головний
4 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Злочів -Перемишль Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Перемишль Головний

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Перемишль Головний — Злочів