У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Заліщики
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Злочів - Заліщики:

Розклад поїздів Злочів Заліщики на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Злочів Заліщики найчастіше зупиняються на станціях Зборів, Тернопіль-Пас., Трембовля, Хоростків, Копичинці, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.04 зі станції Злочів, в кінцевий же пункт Заліщики прибувають вони відповідно о 20.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Злочів Заліщики є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Злочів - Заліщики складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Злочів - Заліщики можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
802 Львів Чернівці 17.04
Злочів
20.55
Заліщики
3 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Злочів -Заліщики можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Заліщики

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Заліщики — Злочів