У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Харків-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Харків-Пас.:

Розклад поїздів Знам'янка Харків-Пас. на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Харків-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Олександрія, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Павлоград-1, Верхівцеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.37, 04.04, 04.18 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 09.23, 14.04, 10.04 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Харків-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Харків-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Харків-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка – Харків-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Знам'янка - Харків-Пас. можна від 233.50 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
65 Умань Харків 00.37
Знам'янка-Пас.
09.23
Харків-Пас.
8 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
92 Одеса Харків 04.04
Знам'янка-Пас.
14.04
Харків-Пас.
10 г Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
8 Одеса Харків 04.18
Знам'янка-Пас.
10.04
Харків-Пас.
5 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Харків-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків-Пас. — Знам'янка