У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Пас. - Крижопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Крижопіль:

Розклад поїздів Знам'янка-Пас. Крижопіль на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 34 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка-Пас. Крижопіль найчастіше зупиняються на станціях Кропивницький, Плетений Ташлик, Новоукраїнка, Помічна, Первомайськ-на-Бузі, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.13 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Крижопіль прибувають вони відповідно о 03.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка-Пас. Крижопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Крижопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Знам'янка-Пас. - Крижопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка-Пас. – Крижопіль залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120 Запоріжжя Львів 20.13
Знам'янка-Пас.
03.47
Крижопіль
7 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
220 Кривий Ріг Львів 20.13
Знам'янка-Пас.
03.47
Крижопіль
7 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
128 Запоріжжя Львів 20.13
Знам'янка-Пас.
03.47
Крижопіль
7 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка-Пас. -Крижопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Пас. — Крижопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Крижопіль — Знам'янка-Пас.