У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Пас. - Перемишль Головний
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Перемишль Головний:

Розклад поїздів Знам'янка-Пас. Перемишль Головний на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка-Пас. Перемишль Головний найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Біла Церква, Бердичів, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.29 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Перемишль Головний прибувають вони відповідно о 15.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка-Пас. Перемишль Головний є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Перемишль Головний складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Знам'янка-Пас. - Перемишль Головний можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
32 Запоріжжя Перемишль 02.29
Знам'янка-Пас.
15.21
Перемишль Головний
12 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка-Пас. -Перемишль Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Пас. — Перемишль Головний

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Перемишль Головний — Знам'янка-Пас.