У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Пас. - Полтава-Південна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Полтава-Південна:

Розклад поїздів Знам'янка-Пас. Полтава-Південна на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 24 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка-Пас. Полтава-Південна найчастіше зупиняються на станціях Кременчук, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.18 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Полтава-Південна прибувають вони відповідно о 07.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка-Пас. Полтава-Південна є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Полтава-Південна складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Знам'янка-Пас. - Полтава-Південна можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
8 Одеса Харків 04.18
Знам'янка-Пас.
07.42
Полтава-Південна
3 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка-Пас. -Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Пас. — Полтава-Південна

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава-Південна — Знам'янка-Пас.