У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Пас. - Поташ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Поташ:

Розклад поїздів Знам'янка-Пас. Поташ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка-Пас. Поташ найчастіше зупиняються на станціях Фундукліївка, Ім. Тараса Шевченка, Шпола, Багачеве, Звенигородка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.53 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Поташ прибувають вони відповідно о 07.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка-Пас. Поташ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Поташ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Знам'янка-Пас. - Поташ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка-Пас. – Поташ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
65 Харків Умань 02.53
Знам'янка-Пас.
07.28
Поташ
4 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка-Пас. -Поташ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Пас. — Поташ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Поташ — Знам'янка-Пас.