У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Чернігів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Чернігів:

Розклад поїздів Київ Чернігів на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Київ Чернігів найчастіше зупиняються на станціях Ніжин, Дарниця, Бровари, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.14 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Чернігів прибувають вони відповідно о 04.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Чернігів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Чернігів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Київ - Чернігів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Чернігів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернігів — Київ