У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Сортувальна - Колгоспна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янка-Сортувальна - Колгоспна:

Поточний розклад електричок Знам'янка-Сортувальна - Колгоспна включає 8 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 22 хв зі станції Знам'янка-Сортувальна і прибуває на станцію Колгоспна о 17 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6509 сполученням Знам'янка-Пас. - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 11 хв. Між станціями Знам'янка-Сортувальна і Колгоспна цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янка-Сортувальна - Колгоспна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янка-Сортувальна Колгоспна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янка-Сортувальна - Колгоспна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янка-Сортувальна -Колгоспна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Сортувальна — Колгоспна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Колгоспна — Знам'янка-Сортувальна