У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Колгоспна,Кіровоградська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Колгоспна:

Актуальний розклад електричок по станції Колгоспна містить всього 16 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Колгоспна з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Помічна, Знам'янка-Пас., Миронівка, Кропивницький. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 07 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Знам'янка-2, Водяна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Колгоспна відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Ім. Тараса Шевченка, Помічна - Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Колгоспна відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Колгоспна - Кропивницький від 23.00 грн. (45.0 км)

  • Колгоспна - Ім. Тараса Шевченка від 34.00 грн. (83.0 км)

  • Колгоспна - Миронівка від 60.00 грн. (193.0 км)

  • Колгоспна - Помічна від 40.00 грн. (130.0 км)

  • Колгоспна - Городище від 40.00 грн. (133.0 км)

  • Колгоспна - Знам'янка від 15.90 грн. (12.0 км)

  • Колгоспна - Корсунь від 43.00 грн. (156.0 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Колгоспна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Колгоспна,Кіровоградська обл.