У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заворичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Заворичі:

Актуальний розклад електричок по станції Заворичі містить всього 32 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Заворичі з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Дарниця, Київ-Волинський, Київ-Пас., Ніжин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 00 хв до пункту призначення Ніжин. Найближчі станції та зупинні пункти Ярославка, Семиполки, Трубіж. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Заворичі відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чернігів - Київ-Волинський, Носівка - Дарниця, Ніжин - Київ-Волинський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Заворичі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6901 Ніжин Святошин 04.32 1 хв  04.33 Курсує щоденно - переглянути
6903 Носівка Дарниця 05.07 1 хв  05.08 Курсує щоденно - переглянути
6905 Ніжин Київ 05.35 1 хв  05.36 Курсує щоденно - переглянути
6907 Ніжин Київ 05.52 1 хв  05.53 Курсує щоденно - переглянути
6909 Ніжин Київ 06.01 1 хв  06.02 Курсує щоденно - переглянути
6902 Київ Ніжин 06.03 1 хв  06.04 Курсує щоденно - переглянути
6911 Ніжин Дарниця 06.43 1 хв  06.44 Курсує щоденно - переглянути
6913 Ніжин Київ 07.10 1 хв  07.11 Курсує щоденно - переглянути
6904 Київ Ніжин 07.36 1 хв  07.37 Курсує щоденно - переглянути
864Л Чернігів Київ 08.23 1 хв  08.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
864-863 Неданчичі Київ 08.23 1 хв  08.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6906 Дарниця Ніжин 08.47 1 хв  08.48 Курсує щоденно - переглянути
6908* Дарниця Ніжин 09.16 1 хв  09.17 Курсує щоденно - переглянути
6915 Ніжин Київ 09.58 1 хв  09.59 Курсує щоденно - переглянути
6910* Київ Ніжин 10.18 1 хв  10.19 Курсує щоденно - переглянути
6917* Ніжин Київ 11.32 1 хв  11.33 Курсує щоденно - переглянути
6912* Дарниця Ніжин 11.41 1 хв  11.42 Курсує щоденно - переглянути
6919* Ніжин Київ 13.27 1 хв  13.28 Курсує щоденно - переглянути
6914* Київ Ніжин 13.36 1 хв  13.37 Курсує щоденно - переглянути
6921* Ніжин Київ 14.37 1 хв  14.38 Курсує щоденно - переглянути
6916* Київ Ніжин 15.10 1 хв  15.11 Курсує щоденно - переглянути
6923* Ніжин Дарниця 16.54 1 хв  16.55 Курсує щоденно - переглянути
6918* Київ Ніжин 17.08 1 хв  17.09 Курсує щоденно - переглянути
6925* Ніжин Київ 17.40 1 хв  17.41 Курсує щоденно - переглянути
6920 Київ Ніжин 18.00 1 хв  18.01 Курсує щоденно - переглянути
6927 Ніжин Київ 18.54 1 хв  18.55 Курсує щоденно - переглянути
6922* Дарниця Ніжин 19.04 1 хв  19.05 Курсує щоденно - переглянути
6924 Київ Ніжин 19.38 1 хв  19.39 Курсує щоденно - переглянути
6929 Ніжин Київ 21.09 1 хв  21.10 Курсує щоденно - переглянути
6926 Київ Ніжин 21.14 11 хв  21.25 Курсує щоденно - переглянути
6928 Київ Ніжин 22.11 11 хв  22.22 Курсує щоденно - переглянути
6930 Київ Ніжин 22.59 1 хв  23.00 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Заворичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Заворичі