У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6206-6018 Козятин — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Козятин - Київ номер 6206-6018 відправляється зі станції Козятин-1 о 08.55 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 12.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6206-6018 Козятин - Київ пролягає по таким станціям як Білосілля, Брівки, Саверці, Триліси, Сорочий Брід, Білки, Васильків-1, Шляхова, Тарасівка, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

З 06 липня по 16 серпня 2022 року, на період дії вікна вносяться зміни в розклад руху приміських поїздів: № 6018 Фастів-1 – Київ-Пасажирський (Прим.) Фастів-1 11.35-11.45 Снітинка 11.50-11.50,5 Сорочий Брід 11.55-11.56 Вишняки 11.58,5-11.59 Півні 12.02-12.02,5 Білки 12.05-12.05,5 Мотовилівка 12.09-12.10 Корчі 12.14-12.14,5 Васильків-1 12.21-12.22 З.п. 888 км 12.25-12.25,5 Глеваха 12.28-12.29 Шляхова 12.32-12.32,5 Малютинка 12.34,5-12.35 Боярка 12.38-12.39 Тарасівка 12.42-12.43 Вишневе 12.48-12.49 Київ-Волинський 12.55-12.56 Караваєві Дачі 13.00-13.01 Київ-Пасажирський (Прим.) 13.07.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 08.55
Сестринівка 09.07 1 хв  09.08 12 хв 
Вернигородок 09.13 1 хв  09.14 18 хв 
Білосілля 09.18 1 хв  09.19 23 хв 
Чорнорудка 09.23 1 хв  09.24 28 хв 
Вчорайше 09.32 1 хв  09.33 37 хв 
Брівки 09.40 11 хв  09.51 45 хв 
Харліївка 10.01 1 хв  10.02 1 г  6 хв 
Попільня 10.10 1 хв  10.11 1 г  15 хв 
Саверці 10.17 1 хв  10.18 1 г  22 хв 
Чернявка 10.23 1 хв  10.24 1 г  28 хв 
Кожанка 10.31 1 хв  10.32 1 г  36 хв 
Триліси 10.39 1 хв  10.40 1 г  44 хв 
Фастів-1 10.53 10 хв  11.03 1 г  58 хв 
Снітинка 11.07 1 хв  11.08 2 г  12 хв 
Сорочий Брід 11.13 1 хв  11.14 2 г  18 хв 
Вишняки 11.16 1 хв  11.17 2 г  21 хв 
Півні 11.19 1 хв  11.20 2 г  24 хв 
Білки 11.22 1 хв  11.23 2 г  27 хв 
Мотовилівка 11.27 7 хв  11.34 2 г  32 хв 
Корчі 11.37 1 хв  11.38 2 г  42 хв 
Васильків-1 11.45 1 хв  11.46 2 г  50 хв 
888 Км 11.48 1 хв  11.49 2 г  53 хв 
Глеваха 11.52 1 хв  11.53 2 г  57 хв 
Шляхова 11.55 1 хв  11.56 3 г 
Малютянка 11.58 1 хв  11.59 3 г  3 хв 
Боярка 12.02 1 хв  12.03 3 г  7 хв 
Тарасівка 12.06 1 хв  12.07 3 г  11 хв 
Вишневе 12.12 1 хв  12.13 3 г  17 хв 
Київ-Волинський 12.19 1 хв  12.20 3 г  24 хв 
Караваєві Дачі 12.24 1 хв  12.25 3 г  29 хв 
Київ-Пас. 12.31 3 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6206-6018 Козятин-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930