У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6206-6014 Козятин — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Козятин - Київ номер 6206-6014 відправляється зі станції Козятин-1 о 09.03 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 12.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6206-6014 Козятин - Київ пролягає по таким станціям як Білосілля, Брівки, Саверці, Триліси, Сорочий Брід, Білки, Васильків-1, Шляхова, Тарасівка, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 09.03
Сестринівка 09.14 1 хв  09.15 11 хв 
Вернигородок 09.20 1 хв  09.21 17 хв 
Білосілля 09.25 1 хв  09.26 22 хв 
Чорнорудка 09.30 1 хв  09.31 27 хв 
Вчорайше 09.38 1 хв  09.39 35 хв 
Брівки 09.46 1 хв  09.47 43 хв 
Харліївка 09.56 1 хв  09.57 53 хв 
Попільня 10.06 1 хв  10.07 1 г  3 хв 
Саверці 10.13 1 хв  10.14 1 г  10 хв 
Чернявка 10.19 1 хв  10.20 1 г  16 хв 
Кожанка 10.27 1 хв  10.28 1 г  24 хв 
Триліси 10.35 1 хв  10.36 1 г  32 хв 
Фастів-1 10.47 22 хв  11.09 1 г  44 хв 
Снітинка 11.15 1 хв  11.16 2 г  12 хв 
Сорочий Брід 11.20 1 хв  11.21 2 г  17 хв 
Вишняки 11.23 1 хв  11.24 2 г  20 хв 
Півні 11.26 1 хв  11.27 2 г  23 хв 
Білки 11.29 1 хв  11.30 2 г  26 хв 
Мотовилівка 11.34 18 хв  11.52 2 г  31 хв 
Корчі 11.55 1 хв  11.56 2 г  52 хв 
Васильків-1 12.03 1 хв  12.04 3 г 
888 Км 12.06 1 хв  12.07 3 г  3 хв 
Глеваха 12.10 1 хв  12.11 3 г  7 хв 
Шляхова 12.13 1 хв  12.14 3 г  10 хв 
Малютянка 12.16 1 хв  12.17 3 г  13 хв 
Боярка 12.20 1 хв  12.21 3 г  17 хв 
Тарасівка 12.24 1 хв  12.25 3 г  21 хв 
Вишневе 12.30 1 хв  12.31 3 г  27 хв 
Київ-Волинський 12.38 1 хв  12.39 3 г  35 хв 
Караваєві Дачі 12.43 1 хв  12.44 3 г  40 хв 
Київ-Пас. 12.50 3 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6206-6014 Козятин-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728