У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6206-6014 Козятин — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Козятин - Київ номер 6206-6014 відправляється зі станції Козятин-1 о 08.46 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6206-6014 Козятин - Київ пролягає по таким станціям як Вернигородок, Чорнорудка, Брівки, Попільня, Чернявка, Триліси, Мотовилівка, Боярка, Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Козятин-1 – Київ-Пас. складає 50.00 гривень. Відстань між станціями – 150.8 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт на дільниці Попільня-Брівки в добу 10,12,16 квітня 2024 року будуть курсувати з затримкою приміські поїзди: - е/п № 6206 Козятин-Фастів - очікуване прибуття у Фастів + 32 хв. - е/п № 6208 Козятин-Фастів - очікуване прибуття у Фастів + 17 хв. - е/п № 6203 Фастів-Козятин - очікуване прибуття у Козятин + 12 хв. - е/п № 6209 Фастів-Козятин - очікуване прибуття у Козятин + 25 хв. - е/п № 6205 Фастів-Козятин - очікуване прибуття у Козятин + 4 хв.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 08.46
Сестринівка 08.57 1 хв  08.58 11 хв 
Вернигородок 09.03 1 хв  09.04 17 хв 
Білосілля 09.08 1 хв  09.09 22 хв 
Чорнорудка 09.13 1 хв  09.14 27 хв 
Вчорайше 09.21 1 хв  09.22 35 хв 
Брівки 09.29 1 хв  09.30 43 хв 
Харліївка 09.39 1 хв  09.40 53 хв 
Попільня 09.49 1 хв  09.50 1 г  3 хв 
Саверці 09.56 1 хв  09.57 1 г  10 хв 
Чернявка 10.02 1 хв  10.03 1 г  16 хв 
Кожанка 10.10 1 хв  10.11 1 г  24 хв 
Триліси 10.18 1 хв  10.19 1 г  32 хв 
Фастів-1 10.30 10 хв  10.40 1 г  44 хв 
Мотовилівка 10.55 1 хв  10.56 2 г  9 хв 
Васильків-1 11.03 1 хв  11.04 2 г  17 хв 
Боярка 11.15 1 хв  11.16 2 г  29 хв 
Вишневе 11.24 1 хв  11.25 2 г  38 хв 
Київ-Волинський 11.30 1 хв  11.31 2 г  44 хв 
Караваєві Дачі 11.35 1 хв  11.36 2 г  49 хв 
Київ-Пас. 11.42 2 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6206-6014 Козятин-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031