У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6212 Дебальцеве — Кринична Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дебальцеве - Кринична номер 6212 відправляється зі станції Дебальцеве о 07.20 і прибуває на станцію Кринична о 08.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6212 Дебальцеве - Кринична пролягає по таким станціям як Абрикосовий, Булавин, 1067 Км, Вуглегірськ, 1073 Км, Волинцеве, Єнакієве, Виноградники, Щебенка, 1092 Км, 1094 Км, Монахове, 1100 Км, Каменоломня.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

 Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 07.20
Абрикосовий 07.24 1 хв  07.25 4 хв 
Булавин 07.31 1 хв  07.32 11 хв 
1067 Км 07.37 1 хв  07.38 17 хв 
Вуглегірськ 07.44 1 хв  07.45 24 хв 
1073 Км 07.49 1 хв  07.50 29 хв 
Волинцеве 07.56 1 хв  07.57 36 хв 
Єнакієве 08.04 1 хв  08.05 44 хв 
Виноградники 08.09 1 хв  08.10 49 хв 
Щебенка 08.15 4 хв  08.19 55 хв 
1092 Км 08.22 1 хв  08.23 1 г  2 хв 
1094 Км 08.26 1 хв  08.27 1 г  6 хв 
Монахове 08.32 1 хв  08.33 1 г  12 хв 
1100 Км 08.37 1 хв  08.38 1 г  17 хв 
Каменоломня 08.40 1 хв  08.41 1 г  20 хв 
Кринична 08.58 1 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6212 Дебальцеве — Кринична можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031