З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Сарни
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ковель - Сарни:

Розклад поїздів Ковель Сарни на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Сарни найчастіше зупиняються на станціях Маневичі, Чарторийськ, Вараш, Рафалівка, Антонівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.27 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Сарни прибувають вони відповідно о 20.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ковель Сарни є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ковель - Сарни складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ковель - Сарни можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142Ш Львів Бахмут 18.27
Ковель
20.55
Сарни
2 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Сарни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Сарни

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Сарни — Ковель