У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6348-6347 Кароліно-Бугаз — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Кароліно-Бугаз - Одеса номер 6348-6347 відправляється зі станції Кароліно-Бугаз о 17.45 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 19.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6348-6347 Кароліно-Бугаз - Одеса пролягає по таким станціям як Студентська, 41 Км, Зоря, Пост 25 Км, Ім. І. А. Ємця, 13 Км, 9 Км, Одеса-Застава-1, Одеса-Поїзна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кароліно-Бугаз 17.45
Нагірна 17.50 1 хв  17.51 5 хв 
Студентська 17.53 1 хв  17.54 8 хв 
Путійська 17.57 1 хв  17.58 12 хв 
41 Км 18.03 1 хв  18.04 18 хв 
Барабой 18.07 2 хв  18.09 22 хв 
Зоря 18.13 1 хв  18.14 28 хв 
Аккаржа 18.20 1 хв  18.21 35 хв 
Пост 25 Км 18.25 2 хв  18.27 40 хв 
Пост 22 Км 18.30 1 хв  18.31 45 хв 
Ім. І. А. Ємця 18.34 1 хв  18.35 49 хв 
Ксенієве 18.39 1 хв  18.40 54 хв 
13 Км 18.44 1 хв  18.45 59 хв 
Сухий Лиман 18.49 1 хв  18.50 1 г  4 хв 
9 Км 18.53 1 хв  18.54 1 г  8 хв 
Одеса-Західна 18.57 1 хв  18.58 1 г  12 хв 
Одеса-Застава-1 19.06 1 хв  19.07 1 г  21 хв 
Дальницький 19.09 1 хв  19.10 1 г  24 хв 
Одеса-Поїзна 19.15 1 хв  19.16 1 г  30 хв 
Одеса-Мала 19.19 2 хв  19.21 1 г  34 хв 
Одеса-Головна 19.27 1 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6348-6347 Кароліно-Бугаз — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031