У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6348-6347 Кароліно-Бугаз — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Кароліно-Бугаз - Одеса номер 6348-6347 відправляється зі станції Кароліно-Бугаз о 17.48 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 19.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6348-6347 Кароліно-Бугаз - Одеса пролягає по таким станціям як Студентська, 41 Км, Зоря, Пост 25 Км, Ім. І. А. Ємця, 13 Км, 9 Км, Одеса-Застава-1, Одеса-Поїзна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Кароліно-Бугаз – Одеса-Головна складає 28.00 гривень. Відстань між станціями – 59.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кароліно-Бугаз 17.48
Нагірна 17.51 1 хв  17.52 3 хв 
Студентська 17.55 1 хв  17.56 7 хв 
Путійська 17.59 1 хв  18.00 11 хв 
41 Км 18.04 1 хв  18.05 16 хв 
Барабой 18.08 2 хв  18.10 20 хв 
Зоря 18.14 1 хв  18.15 26 хв 
Аккаржа 18.21 1 хв  18.22 33 хв 
Пост 25 Км 18.26 2 хв  18.28 38 хв 
Пост 22 Км 18.31 1 хв  18.32 43 хв 
Ім. І. А. Ємця 18.35 1 хв  18.36 47 хв 
Ксенієве 18.41 1 хв  18.42 53 хв 
13 Км 18.46 1 хв  18.47 58 хв 
Сухий Лиман 18.51 1 хв  18.52 1 г  3 хв 
9 Км 18.55 1 хв  18.56 1 г  7 хв 
Одеса-Західна 18.59 1 хв  19.00 1 г  11 хв 
Одеса-Застава-1 19.07 2 хв  19.09 1 г  19 хв 
Дальницький 19.11 1 хв  19.12 1 г  23 хв 
Одеса-Поїзна 19.17 1 хв  19.18 1 г  29 хв 
Одеса-Мала 19.21 2 хв  19.23 1 г  33 хв 
Одеса-Головна 19.28 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6348-6347 Кароліно-Бугаз — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031