У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коханівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Коханівка:

Актуальний розклад електричок по станції Коханівка містить всього 11 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Коханівка з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Миронівка, Цвіткове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 49 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Богданівка, Єградівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Коханівка відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Ім. Тараса Шевченка, Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка-Пас., Знам'янка-Пас. - Миронівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Коханівка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Коханівка - Ім. Тараса Шевченка від 32.00 грн. (73.0 км)

  • Коханівка - Миронівка від 54.00 грн. (183.0 км)

  • Коханівка - Знам'янка від 15.90 грн. (22.0 км)

  • Коханівка - Городище від 40.00 грн. (123.0 км)

  • Коханівка - Кам'янка від 23.00 грн. (49.0 км)

  • Коханівка - Фундукліївка від 20.00 грн. (34.0 км)

  • Коханівка - Корсунь від 43.00 грн. (146.0 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Коханівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Коханівка