У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бірки,Кіровоградська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бірки:

Актуальний розклад електричок по станції Бірки містить всього 11 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бірки з такими станціями і населеними пунктами як Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Миронівка, Цвіткове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 11 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти 255 Км, 260 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бірки відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Черкаси - Знам'янка-Пас., Знам'янка-Пас. - Миронівка, Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бірки відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Бірки - Ім. Тараса Шевченка від 23.00 грн. (44.0 км)

  • Бірки - Миронівка від 43.00 грн. (154.0 км)

  • Бірки - Знам'янка від 28.00 грн. (51.0 км)

  • Бірки - Городище від 35.90 грн. (94.0 км)

  • Бірки - Корсунь від 38.90 грн. (117.0 км)

  • Бірки - Фундукліївка від 14.00 грн. (5.0 км)

  • Бірки - Кам'янка від 15.90 грн. (20.0 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бірки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бірки,Кіровоградська обл.