У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Цибулеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Цибулеве:

Актуальний розклад електричок по станції Цибулеве містить всього 11 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Цибулеве з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Миронівка, Цвіткове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 31 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Мамаїв Яр, 264 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Цибулеве відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Ім. Тараса Шевченка, Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка-Пас., Черкаси - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Цибулеве відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Цибулеве - Ім. Тараса Шевченка від 28.00 грн. (59.0 км)

  • Цибулеве - Миронівка від 46.00 грн. (169.0 км)

  • Цибулеве - Знам'янка від 20.00 грн. (36.0 км)

  • Цибулеве - Городище від 38.90 грн. (109.0 км)

  • Цибулеве - Кам'янка від 20.00 грн. (35.0 км)

  • Цибулеве - Корсунь від 40.00 грн. (132.0 км)

  • Цибулеве - Фундукліївка від 15.90 грн. (20.0 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Цибулеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Цибулеве