У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Геологічна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Геологічна:

Актуальний розклад електричок по станції Геологічна містить всього 11 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Геологічна з такими станціями і населеними пунктами як Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Миронівка, Цвіткове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 21 хв до пункту призначення Ім. Тараса Шевченка. Найближчі станції та зупинні пункти Кам'янка, 241 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Геологічна відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Миронівка, Знам'янка-Пас. - Ім. Тараса Шевченка, Черкаси - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Геологічна відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Геологічна - Ім. Тараса Шевченка від 15.90 грн. (26.0 км)

  • Геологічна - Миронівка від 40.00 грн. (136.0 км)

  • Геологічна - Знам'янка від 30.00 грн. (66.0 км)

  • Геологічна - Городище від 32.00 грн. (76.0 км)

  • Геологічна - Корсунь від 35.90 грн. (99.0 км)

  • Геологічна - Фундукліївка від 15.90 грн. (13.0 км)

  • Геологічна - Кам'янка від 14.00 грн. (2.0 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Геологічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Геологічна