У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пляківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пляківка:

Актуальний розклад електричок по станції Пляківка містить всього 11 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пляківка з такими станціями і населеними пунктами як Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Миронівка, Цвіткове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 31 хв до пункту призначення Ім. Тараса Шевченка. Найближчі станції та зупинні пункти Ярове, Кам'янка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пляківка відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Черкаси - Знам'янка-Пас., Знам'янка-Пас. - Ім. Тараса Шевченка, Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пляківка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Пляківка - Ім. Тараса Шевченка від 15.90 грн. (21.0 км)

  • Пляківка - Миронівка від 40.00 грн. (131.0 км)

  • Пляківка - Знам'янка від 32.00 грн. (74.0 км)

  • Пляківка - Городище від 32.00 грн. (71.0 км)

  • Пляківка - Корсунь від 35.90 грн. (94.0 км)

  • Пляківка - Фундукліївка від 15.90 грн. (18.0 км)

  • Пляківка - Кам'янка від 14.00 грн. (3.0 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пляківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пляківка