У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6602 Подільськ-Жм. — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6602 сполученням Подільськ-Жм. - Помічна відправляється зі станції Подільськ-Жм. о 07.24 і прибуває на станцію Помічна о 12.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Побережжя, Пост 26 Км, 39 Км, 51 Км, Пост 70 Км, Любашівка, 97 Км, Кирилівка, 135 Км, Підміська, Глиняна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Подільськ-Жм. 07.24
Подільськ-Північний 07.26 1 хв  07.27 2 хв 
Миколаївка 07.29 1 хв  07.30 5 хв 
Побережжя 07.35 6 хв  07.41 11 хв 
Обхідна 07.48 2 хв  07.50 24 хв 
Балта 07.59 2 хв  08.01 35 хв 
Пост 26 Км 08.05 1 хв  08.06 41 хв 
Перельоти 08.12 2 хв  08.14 48 хв 
Пост 37 Км 08.19 1 хв  08.20 55 хв 
39 Км 08.23 1 хв  08.24 59 хв 
Пост 41 км 08.27 2 хв  08.29 1 г  3 хв 
Жеребкове 08.32 2 хв  08.34 1 г  8 хв 
51 Км 08.40 1 хв  08.41 1 г  16 хв 
59 Км 08.47 1 хв  08.48 1 г  23 хв 
Заплази 08.54 2 хв  08.56 1 г  30 хв 
Пост 70 Км 09.00 2 хв  09.02 1 г  36 хв 
73 Км 09.05 1 хв  09.06 1 г  41 хв 
Пост 74 Км 09.08 2 хв  09.10 1 г  44 хв 
Любашівка 09.13 2 хв  09.15 1 г  49 хв 
85 Км 09.22 1 хв  09.23 1 г  58 хв 
Сирове 09.27 1 хв  09.28 2 г  3 хв 
97 Км 09.37 1 хв  09.38 2 г  13 хв 
Врадіївка 09.46 2 хв  09.48 2 г  22 хв 
108 Км 09.54 1 хв  09.55 2 г  30 хв 
Кирилівка 10.00 1 хв  10.01 2 г  36 хв 
Кам'яний Міст 10.11 2 хв  10.13 2 г  47 хв 
Кінецьпіль 10.21 1 хв  10.22 2 г  57 хв 
135 Км 10.27 1 хв  10.28 3 г  3 хв 
Первомайськ-на-Бузі 10.34 2 хв  10.36 3 г  10 хв 
Орлик 10.48 2 хв  10.50 3 г  24 хв 
Підміська 10.59 2 хв  11.01 3 г  35 хв 
Бандурка 11.12 2 хв  11.14 3 г  48 хв 
Шайтарове 11.25 1 хв  11.26 4 г  1 хв 
Глиняна 11.37 1 хв  11.38 4 г  13 хв 
Бешкетове 11.45 2 хв  11.47 4 г  21 хв 
Помічна 12.00 4 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6602 Подільськ-Жм. — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031