У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6602 Подільськ — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Подільськ - Помічна номер 6602 відправляється зі станції Подільськ-Жм. о 07.20 і прибуває на станцію Помічна о 11.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Побережжя, Пост 26 Км, 39 Км, 51 Км, Пост 70 Км, Любашівка, Пост 92 Км, 108 Км, Кінецьпіль, Орлик, Шайтарове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Подільськ-Жм. 07.20
Подільськ-Північний 07.23 1 хв  07.24 3 хв 
Миколаївка 07.26 1 хв  07.27 6 хв 
Побережжя 07.32 1 хв  07.33 12 хв 
Обхідна 07.40 2 хв  07.42 20 хв 
Балта 07.51 2 хв  07.53 31 хв 
Пост 26 Км 07.57 1 хв  07.58 37 хв 
Перельоти 08.04 2 хв  08.06 44 хв 
Пост 37 Км 08.11 1 хв  08.12 51 хв 
39 Км 08.15 1 хв  08.16 55 хв 
Пост 41 км 08.19 2 хв  08.21 59 хв 
Жеребкове 08.24 2 хв  08.26 1 г  4 хв 
51 Км 08.32 1 хв  08.33 1 г  12 хв 
59 Км 08.39 1 хв  08.40 1 г  19 хв 
Заплази 08.46 2 хв  08.48 1 г  26 хв 
Пост 70 Км 08.52 2 хв  08.54 1 г  32 хв 
73 Км 08.57 1 хв  08.58 1 г  37 хв 
Пост 74 Км 09.00 2 хв  09.02 1 г  40 хв 
Любашівка 09.05 2 хв  09.07 1 г  45 хв 
85 Км 09.14 1 хв  09.15 1 г  54 хв 
Сирове 09.19 1 хв  09.20 1 г  59 хв 
Пост 92 Км 09.23 2 хв  09.25 2 г  3 хв 
97 Км 09.29 1 хв  09.30 2 г  9 хв 
Врадіївка 09.38 2 хв  09.40 2 г  18 хв 
108 Км 09.46 1 хв  09.47 2 г  26 хв 
Кирилівка 09.52 1 хв  09.53 2 г  32 хв 
Кам'яний Міст 10.03 2 хв  10.05 2 г  43 хв 
Кінецьпіль 10.13 1 хв  10.14 2 г  53 хв 
135 Км 10.19 1 хв  10.20 2 г  59 хв 
Первомайськ-на-Бузі 10.26 2 хв  10.28 3 г  6 хв 
Орлик 10.40 2 хв  10.42 3 г  20 хв 
Підміська 10.51 2 хв  10.53 3 г  31 хв 
Бандурка 11.04 2 хв  11.06 3 г  44 хв 
Шайтарове 11.17 1 хв  11.18 3 г  57 хв 
Глиняна 11.29 1 хв  11.30 4 г  9 хв 
Бешкетове 11.37 2 хв  11.39 4 г  17 хв 
Помічна 11.52 4 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6602 Подільськ-Жм. — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31