У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6602 Подільськ-Жм. — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6602 сполученням Подільськ-Жм. - Помічна відправляється зі станції Подільськ-Жм. о 07.20 і прибуває на станцію Помічна о 11.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Побережжя, Пост 26 Км, 39 Км, 51 Км, Пост 70 Км, Любашівка, Пост 92 Км, 108 Км, Кінецьпіль, Орлик, Шайтарове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Подільськ-Жм. 07.20
Подільськ-Північний 07.23 1 хв  07.24 3 хв 
Миколаївка 07.26 1 хв  07.27 6 хв 
Побережжя 07.32 1 хв  07.33 12 хв 
Обхідна 07.40 2 хв  07.42 20 хв 
Балта 07.51 2 хв  07.53 31 хв 
Пост 26 Км 07.57 1 хв  07.58 37 хв 
Перельоти 08.04 2 хв  08.06 44 хв 
Пост 37 Км 08.11 1 хв  08.12 51 хв 
39 Км 08.15 1 хв  08.16 55 хв 
Пост 41 км 08.19 2 хв  08.21 59 хв 
Жеребкове 08.24 2 хв  08.26 1 г  4 хв 
51 Км 08.32 1 хв  08.33 1 г  12 хв 
59 Км 08.39 1 хв  08.40 1 г  19 хв 
Заплази 08.46 2 хв  08.48 1 г  26 хв 
Пост 70 Км 08.52 2 хв  08.54 1 г  32 хв 
73 Км 08.57 1 хв  08.58 1 г  37 хв 
Пост 74 Км 09.00 2 хв  09.02 1 г  40 хв 
Любашівка 09.05 2 хв  09.07 1 г  45 хв 
85 Км 09.14 1 хв  09.15 1 г  54 хв 
Сирове 09.19 1 хв  09.20 1 г  59 хв 
Пост 92 Км 09.23 2 хв  09.25 2 г  3 хв 
97 Км 09.29 1 хв  09.30 2 г  9 хв 
Врадіївка 09.38 2 хв  09.40 2 г  18 хв 
108 Км 09.46 1 хв  09.47 2 г  26 хв 
Кирилівка 09.52 1 хв  09.53 2 г  32 хв 
Кам'яний Міст 10.03 2 хв  10.05 2 г  43 хв 
Кінецьпіль 10.13 1 хв  10.14 2 г  53 хв 
135 Км 10.19 1 хв  10.20 2 г  59 хв 
Первомайськ-на-Бузі 10.26 2 хв  10.28 3 г  6 хв 
Орлик 10.40 2 хв  10.42 3 г  20 хв 
Підміська 10.51 2 хв  10.53 3 г  31 хв 
Бандурка 11.04 2 хв  11.06 3 г  44 хв 
Шайтарове 11.17 1 хв  11.18 3 г  57 хв 
Глиняна 11.29 1 хв  11.30 4 г  9 хв 
Бешкетове 11.37 2 хв  11.39 4 г  17 хв 
Помічна 11.52 4 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6602 Подільськ-Жм. — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031