У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6602 Подільськ — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Подільськ - Помічна номер 6602 відправляється зі станції Подільськ-Жм. о 06.58 і прибуває на станцію Помічна о 11.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6602 Подільськ - Помічна пролягає по таким станціям як Побережжя, Пост 26 Км, 39 Км, 51 Км, Пост 70 Км, Любашівка, Пост 92 Км, 108 Км, Кінецьпіль, Орлик, Бандурка, Бешкетове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Подільськ-Жм. – Помічна складає 60.00 гривень. Відстань між станціями – 207.9 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Подільськ-Жм. 06.58
Подільськ-Північний 07.02 1 хв  07.03 4 хв 
Миколаївка 07.07 1 хв  07.08 9 хв 
Побережжя 07.12 2 хв  07.14 14 хв 
Обхідна 07.22 2 хв  07.24 24 хв 
Балта 07.34 2 хв  07.36 36 хв 
Пост 26 Км 07.39 1 хв  07.40 41 хв 
Перельоти 07.46 1 хв  07.47 48 хв 
Пост 37 Км 07.53 1 хв  07.54 55 хв 
39 Км 07.57 1 хв  07.58 59 хв 
Пост 41 км 08.00 1 хв  08.01 1 г  2 хв 
Жеребкове 08.03 2 хв  08.05 1 г  5 хв 
51 Км 08.14 1 хв  08.15 1 г  16 хв 
59 Км 08.25 1 хв  08.26 1 г  27 хв 
Заплази 08.35 2 хв  08.37 1 г  37 хв 
Пост 70 Км 08.40 2 хв  08.42 1 г  42 хв 
73 Км 08.45 1 хв  08.46 1 г  47 хв 
Пост 74 Км 08.48 1 хв  08.49 1 г  50 хв 
Любашівка 08.51 2 хв  08.53 1 г  53 хв 
85 Км 09.01 1 хв  09.02 2 г  3 хв 
Сирове 09.05 1 хв  09.06 2 г  7 хв 
Пост 92 Км 09.09 1 хв  09.10 2 г  11 хв 
97 Км 09.14 1 хв  09.15 2 г  16 хв 
Врадіївка 09.22 2 хв  09.24 2 г  24 хв 
108 Км 09.29 1 хв  09.30 2 г  31 хв 
Кирилівка 09.34 1 хв  09.35 2 г  36 хв 
Кам'яний Міст 09.45 2 хв  09.47 2 г  47 хв 
Кінецьпіль 09.57 1 хв  09.58 2 г  59 хв 
135 Км 10.04 1 хв  10.05 3 г  6 хв 
Первомайськ-на-Бузі 10.11 7 хв  10.18 3 г  13 хв 
Орлик 10.30 2 хв  10.32 3 г  32 хв 
Підміська 10.41 2 хв  10.43 3 г  43 хв 
160 Км 10.51 1 хв  10.52 3 г  53 хв 
Бандурка 11.00 2 хв  11.02 4 г  2 хв 
Шайтарове 11.13 1 хв  11.14 4 г  15 хв 
Глиняна 11.24 1 хв  11.25 4 г  26 хв 
Бешкетове 11.34 2 хв  11.36 4 г  36 хв 
198 Км 11.38 1 хв  11.39 4 г  40 хв 
Помічна 11.48 4 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6602 Подільськ-Жм. — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930