У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6604 Подільськ — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Подільськ - Помічна номер 6604 відправляється зі станції Подільськ-Жм. о 15.45 і прибуває на станцію Помічна о 20.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6604 Подільськ - Помічна пролягає по таким станціям як Побережжя, Пост 26 Км, 39 Км, 51 Км, Пост 70 Км, Любашівка, Пост 92 Км, 108 Км, Кінецьпіль, Орлик, Шайтарове, 198 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Подільськ-Жм. 15.45
Подільськ-Північний 15.47 1 хв  15.48 2 хв 
Миколаївка 15.50 1 хв  15.51 5 хв 
Побережжя 15.54 2 хв  15.56 9 хв 
Обхідна 16.01 2 хв  16.03 16 хв 
Балта 16.10 2 хв  16.12 25 хв 
Пост 26 Км 16.16 2 хв  16.18 31 хв 
Перельоти 16.24 2 хв  16.26 39 хв 
Пост 37 Км 16.31 2 хв  16.33 46 хв 
39 Км 16.36 1 хв  16.37 51 хв 
Пост 41 км 16.40 2 хв  16.42 55 хв 
Жеребкове 16.45 2 хв  16.47 1 г 
51 Км 16.53 1 хв  16.54 1 г  8 хв 
59 Км 17.00 1 хв  17.01 1 г  15 хв 
Заплази 17.07 2 хв  17.09 1 г  22 хв 
Пост 70 Км 17.13 2 хв  17.15 1 г  28 хв 
73 Км 17.18 1 хв  17.19 1 г  33 хв 
Пост 74 Км 17.21 2 хв  17.23 1 г  36 хв 
Любашівка 17.26 2 хв  17.28 1 г  41 хв 
85 Км 17.35 1 хв  17.36 1 г  50 хв 
Сирове 17.40 1 хв  17.41 1 г  55 хв 
Пост 92 Км 17.44 2 хв  17.46 1 г  59 хв 
97 Км 17.50 1 хв  17.51 2 г  5 хв 
Врадіївка 17.59 2 хв  18.01 2 г  14 хв 
108 Км 18.07 1 хв  18.08 2 г  22 хв 
Кирилівка 18.13 1 хв  18.14 2 г  28 хв 
Кам'яний Міст 18.24 2 хв  18.26 2 г  39 хв 
Кінецьпіль 18.34 1 хв  18.35 2 г  49 хв 
135 Км 18.40 1 хв  18.41 2 г  55 хв 
Первомайськ-на-Бузі 18.47 2 хв  18.49 3 г  2 хв 
Орлик 19.01 2 хв  19.03 3 г  16 хв 
Підміська 19.12 2 хв  19.14 3 г  27 хв 
Бандурка 19.25 2 хв  19.27 3 г  40 хв 
Шайтарове 19.38 1 хв  19.39 3 г  53 хв 
Глиняна 19.50 1 хв  19.51 4 г  5 хв 
Бешкетове 19.58 2 хв  20.00 4 г  13 хв 
198 Км 20.05 1 хв  20.06 4 г  20 хв 
Помічна 20.13 4 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6604 Подільськ-Жм. — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930