У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6604 Подільськ-Жм. — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6604 сполученням Подільськ-Жм. - Помічна відправляється зі станції Подільськ-Жм. о 15.45 і прибуває на станцію Помічна о 20.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Побережжя, Пост 26 Км, 39 Км, 51 Км, Пост 70 Км, Любашівка, Пост 92 Км, 108 Км, Кінецьпіль, Орлик, Шайтарове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Подільськ-Жм. 15.45
Подільськ-Північний 15.47 1 хв  15.48 2 хв 
Миколаївка 15.50 1 хв  15.51 5 хв 
Побережжя 15.54 2 хв  15.56 9 хв 
Обхідна 16.01 2 хв  16.03 16 хв 
Балта 16.10 2 хв  16.12 25 хв 
Пост 26 Км 16.16 2 хв  16.18 31 хв 
Перельоти 16.24 2 хв  16.26 39 хв 
Пост 37 Км 16.31 2 хв  16.33 46 хв 
39 Км 16.36 1 хв  16.37 51 хв 
Пост 41 км 16.40 2 хв  16.42 55 хв 
Жеребкове 16.45 2 хв  16.47 1 г 
51 Км 16.53 1 хв  16.54 1 г  8 хв 
59 Км 17.00 1 хв  17.01 1 г  15 хв 
Заплази 17.07 2 хв  17.09 1 г  22 хв 
Пост 70 Км 17.13 2 хв  17.15 1 г  28 хв 
73 Км 17.18 1 хв  17.19 1 г  33 хв 
Пост 74 Км 17.21 2 хв  17.23 1 г  36 хв 
Любашівка 17.26 2 хв  17.28 1 г  41 хв 
85 Км 17.35 1 хв  17.36 1 г  50 хв 
Сирове 17.40 1 хв  17.41 1 г  55 хв 
Пост 92 Км 17.44 2 хв  17.46 1 г  59 хв 
97 Км 17.50 1 хв  17.51 2 г  5 хв 
Врадіївка 17.59 2 хв  18.01 2 г  14 хв 
108 Км 18.07 1 хв  18.08 2 г  22 хв 
Кирилівка 18.13 1 хв  18.14 2 г  28 хв 
Кам'яний Міст 18.24 2 хв  18.26 2 г  39 хв 
Кінецьпіль 18.34 1 хв  18.35 2 г  49 хв 
135 Км 18.40 1 хв  18.41 2 г  55 хв 
Первомайськ-на-Бузі 18.47 2 хв  18.49 3 г  2 хв 
Орлик 19.01 2 хв  19.03 3 г  16 хв 
Підміська 19.12 2 хв  19.14 3 г  27 хв 
Бандурка 19.25 2 хв  19.27 3 г  40 хв 
Шайтарове 19.38 1 хв  19.39 3 г  53 хв 
Глиняна 19.50 1 хв  19.51 4 г  5 хв 
Бешкетове 19.58 2 хв  20.00 4 г  13 хв 
Помічна 20.13 4 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6604 Подільськ-Жм. — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930