У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6671 Святошин — Немішаєве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Немішаєве номер 6671 відправляється зі станції Святошин о 07.21 і прибуває на станцію Немішаєве о 08.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6671 Святошин - Немішаєве пролягає по таким станціям як Новобіличі, Біличі, Ірпінь, Лісова Буча, Буча, Склозаводська, Ворзель, Кичеєве.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 07.21
Новобіличі 07.26 1 хв  07.27 5 хв 
Біличі 07.29 1 хв  07.30 8 хв 
Ірпінь 07.37 1 хв  07.38 16 хв 
Лісова Буча 07.41 2 хв  07.43 20 хв 
Буча 07.46 1 хв  07.47 25 хв 
Склозаводська 07.49 1 хв  07.50 28 хв 
Ворзель 07.53 1 хв  07.54 32 хв 
Кичеєве 07.57 1 хв  07.58 36 хв 
Немішаєве 08.03 42 хв 

У розкладі поїзда 6671 Святошин — Немішаєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728