У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Біличі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Біличі:

Актуальний розклад електричок по станції Біличі містить всього 29 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Біличі з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Коростень, Борщагівка, Буча, Немішаєве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 48 хв до пункту призначення Київ-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Ірпінь, Новобіличі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Біличі відправляються або прибувають вранці - 12 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Борщагівка - Коростень, Борщагівка - Тетерів, Святошин - Буча. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Біличі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6672 Клавдієве Святошин 05.45 1 хв  05.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6601 Київ Коростень 05.56 1 хв  05.57 Курсує щоденно - переглянути
6602 Тетерів Борщагівка 06.36 1 хв  06.37 Курсує щоденно - переглянути
6604 Тетерів Святошин 07.00 2 хв  07.02 Курсує щоденно - переглянути
6669 Святошин Буча 07.03 1 хв  07.04 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Борщагівка 07.26 1 хв  07.27 Курсує щоденно - переглянути
6671 Святошин Немішаєве 07.29 1 хв  07.30 Курсує щоденно - переглянути
6670 Буча Святошин 07.51 1 хв  07.52 Курсує щоденно - переглянути
6603 Святошин Тетерів 08.00 3 хв  08.03 Курсує щоденно - переглянути
6608 Коростень Борщагівка 08.36 1 хв  08.37 Курсує щоденно - переглянути
6673 Борщагівка Тетерів 08.48 1 хв  08.49 Курсує щоденно - переглянути
6676 Немішаєве Борщагівка 09.15 1 хв  09.16 Курсує щоденно - переглянути
6605 Борщагівка Коростень 09.46 1 хв  09.47 Курсує щоденно - переглянути
6610 Тетерів Борщагівка 11.02 1 хв  11.03 Курсує щоденно - переглянути
6678 Тетерів Борщагівка 11.37 1 хв  11.38 Курсує щоденно - переглянути
6612 Коростень Борщагівка 12.38 1 хв  12.39 Курсує щоденно - переглянути
6607 Борщагівка Тетерів 13.59 1 хв  14.00 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Коростень 14.53 1 хв  14.54 Курсує щоденно - переглянути
6675 Борщагівка Клавдієве 15.59 1 хв  16.00 Курсує щоденно - переглянути
6614 Коростень Борщагівка 16.28 1 хв  16.29 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Святошин 17.10 1 хв  17.11 Курсує щоденно - переглянути
6680 Клавдієве Святошин 17.37 1 хв  17.38 Курсує щоденно - переглянути
6611 Святошин Тетерів 17.40 1 хв  17.41 Курсує щоденно - переглянути
6613 Святошин Коростень 18.13 1 хв  18.14 Курсує щоденно - переглянути
6615 Борщагівка Тетерів 19.11 1 хв  19.12 Курсує щоденно - переглянути
6681 Борщагівка Бородянка 20.24 1 хв  20.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6618 Тетерів Борщагівка 20.48 1 хв  20.49 Курсує щоденно - переглянути
6617 Борщагівка Тетерів 21.08 1 хв  21.09 Курсує щоденно - переглянути
6620 Коростень Київ 21.47 1 хв  21.48 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Біличі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Біличі