У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Біличі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Біличі:

Актуальний розклад електричок по станції Біличі містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Біличі з такими станціями і населеними пунктами як Тетерів, Святошин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 14 хв до пункту призначення Святошин. Найближчі станції та зупинні пункти Новобіличі, Ірпінь. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Біличі відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Святошин - Тетерів, Тетерів - Святошин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Біличі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6603 Святошин Тетерів 05.29 2 хв  05.31 Курсує щоденно - переглянути
6608 Тетерів Святошин 08.48 1 хв  08.49 Курсує щоденно - переглянути
6619 Святошин Тетерів 18.01 4 хв  18.05 Курсує щоденно - переглянути
6630 Тетерів Святошин 21.13 1 хв  21.14 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Біличі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Біличі