У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Біличі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Біличі:

Актуальний розклад електричок по станції Біличі містить всього 29 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Біличі з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Святошин, Борщагівка, Немішаєве, Тетерів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 47 хв до пункту призначення Борщагівка. Найближчі станції та зупинні пункти Новобіличі, Ірпінь. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Біличі відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Борщагівка - Коростень, Святошин - Немішаєве, Святошин - Тетерів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Біличі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6601 Борщагівка Коростень 05.31 4 хв  05.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6670 Клавдієве Святошин 05.59 1 хв  06.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Тетерів Святошин 06.31 1 хв  06.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Тетерів Борщагівка 06.31 1 хв  06.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6602 Тетерів Святошин 07.10 1 хв  07.11 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Святошин 07.40 1 хв  07.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6603 Святошин Немішаєве 07.40 3 хв  07.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6671 Святошин Тетерів 07.56 1 хв  07.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6610* Коростень Святошин 08.22 1 хв  08.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6605 Святошин Клавдієве 08.18 7 хв  08.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6607* Святошин Коростень 09.04 1 хв  09.05 Курсує щоденно - переглянути
6672 Немішаєве Борщагівка 09.29 1 хв  09.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6608 Клавдієве Святошин 10.05 1 хв  10.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 10.57 1 хв  10.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6620 Коростень Борщагівка 12.06 1 хв  12.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 13.49 1 хв  13.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6613 Борщагівка Коростень 15.12 1 хв  15.13 Курсує щоденно - переглянути
6615 Борщагівка Клавдієве 16.05 1 хв  16.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6624 Коростень Борщагівка 16.31 1 хв  16.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6622 Тетерів Святошин 17.14 1 хв  17.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6626 Клавдієве Святошин 17.41 1 хв  17.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6619 Святошин Тетерів 17.43 1 хв  17.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6621 Святошин Коростень 18.22 1 хв  18.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623* Святошин Тетерів 19.20 1 хв  19.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623* Борщагівка Тетерів 19.20 1 хв  19.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625* Святошин Клавдієве 20.23 1 хв  20.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6630 Тетерів Борщагівка 21.08 1 хв  21.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6627 Борщагівка Клавдієве 21.08 2 хв  21.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6634 Коростень Борщагівка 21.46 1 хв  21.47 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Біличі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Біличі