У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Біличі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Біличі:

Актуальний розклад електричок по станції Біличі містить всього 43 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Біличі з такими станціями і населеними пунктами як Борщагівка, Буча, Святошин, Тетерів, Київ-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 52 хв до пункту призначення Борщагівка. Найближчі станції та зупинні пункти Ірпінь, Новобіличі, Святошин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Біличі відправляються або прибувають вранці - 13 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тетерів - Борщагівка, Святошин - Буча, Малин - Святошин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Біличі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Борщагівка 05.18 1 хв  05.19 Курсує щоденно - переглянути
7011 Святошин Буча 06.01 1 хв  06.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Малин Святошин 06.29 1 хв  06.30 Курсує щоденно - переглянути
6603 Борщагівка Тетерів 06.38 2 хв  06.40 Курсує щоденно - переглянути
7012 Буча Святошин 06.40 1 хв  06.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Київ 06.56 1 хв  06.57 Курсує щоденно - переглянути
7013 Святошин Буча 07.05 1 хв  07.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6608 Тетерів Борщагівка 07.14 1 хв  07.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6605 Київ Коростень 07.20 1 хв  07.21 Курсує щоденно - переглянути
6607 Святошин Бородянка 07.41 1 хв  07.42 Курсує щоденно - переглянути
7014 Буча Святошин 07.44 1 хв  07.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6610 Коростень Київ 07.53 1 хв  07.54 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 08.05 2 хв  08.07 Курсує щоденно - переглянути
7015 Святошин Буча 08.30 1 хв  08.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6614 Бородянка Борщагівка 08.43 8 хв  08.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6614 Бородянка Київ 08.43 8 хв  08.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 08.58 1 хв  08.59 Курсує щоденно - переглянути
7016 Буча Святошин 09.09 1 хв  09.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
7004 Клавдієве Київ 09.19 1 хв  09.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6616 Тетерів Борщагівка 09.37 1 хв  09.38 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Тетерів 10.42 1 хв  10.43 Курсує щоденно - переглянути
6618 Бородянка Київ 10.46 1 хв  10.47 Курсує щоденно - переглянути
6613 Київ Коростень 12.19 1 хв  12.20 Курсує щоденно - переглянути
6626 Коростень Борщагівка 15.46 1 хв  15.47 Курсує щоденно - переглянути
7003 Борщагівка Бородянка 16.24 1 хв  16.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6621 Борщагівка Бородянка 17.20 1 хв  17.21 Курсує щоденно - переглянути
6628 Тетерів Святошин 17.21 1 хв  17.22 Курсує щоденно - переглянути
7019 Святошин Буча 17.37 1 хв  17.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Борщагівка Тетерів 17.58 1 хв  17.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
7008 Бородянка Святошин 17.58 1 хв  17.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
7020 Буча Святошин 18.16 1 хв  18.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
7005 Святошин Бородянка 18.29 1 хв  18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6630 Тетерів Київ 18.41 1 хв  18.42 Курсує щоденно - переглянути
7021 Святошин Буча 18.41 1 хв  18.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625 Київ Коростень 18.48 1 хв  18.49 Курсує щоденно - переглянути
7022 Буча Святошин 19.20 1 хв  19.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6632 Бородянка Київ 19.39 1 хв  19.40 Курсує щоденно - переглянути
7023 Святошин Буча 19.45 1 хв  19.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6627 Київ Тетерів 19.58 2 хв  20.00 Курсує щоденно - переглянути
6634 Коростень Київ 20.54 1 хв  20.55 Курсує щоденно - переглянути
6629 Київ Малин 21.09 1 хв  21.10 Курсує щоденно - переглянути
6636 Тетерів Святошин 21.51 1 хв  21.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6636 Тетерів Борщагівка 21.51 1 хв  21.52 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Біличі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Біличі