У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Біличі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Біличі:

Актуальний розклад електричок по станції Біличі містить всього 34 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Біличі з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Коростень, Немішаєве, Київ-Пас., Бородянка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 58 хв до пункту призначення Київ-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Ірпінь, Святошин, Новобіличі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Біличі відправляються або прибувають вранці - 13 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Немішаєве, Тетерів - Борщагівка, Тетерів - Святошин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Біличі відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Біличі - Київ від 15.00 грн. (11.0 км)

  • Біличі - Святошин від 15.00 грн. (5.1 км)

  • Біличі - Коростень(всі вокзали) від 45.00 грн. (138.1 км)

  • Біличі - Ірпінь від 15.00 грн. (6.9 км)

  • Біличі - Буча від 15.00 грн. (12.0 км)

  • Біличі - Борщагівка від 15.00 грн. (7.2 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6670 Немішаєве Святошин 05.34 1 хв  05.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6601* Київ Коростень 06.10 1 хв  06.11 Курсує щоденно - переглянути
6602 Тетерів Святошин 06.22 1 хв  06.23 Курсує щоденно - переглянути
6669* Київ Немішаєве 07.02 1 хв  07.03 Курсує щоденно - переглянути
6604 Тетерів Київ 07.09 1 хв  07.10 Курсує щоденно - переглянути
6671 Святошин Бородянка 07.25 1 хв  07.26 Курсує щоденно - переглянути
6672 Клавдієве Київ 07.28 1 хв  07.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Борщагівка 07.39 1 хв  07.40 Курсує щоденно - переглянути
6603 Святошин Коростень 07.52 1 хв  07.53 Курсує щоденно - переглянути
6674 Немішаєве Святошин 08.23 1 хв  08.24 Курсує щоденно - переглянути
6608 Коростень Київ 08.31 1 хв  08.32 Курсує щоденно - переглянути
6605 Борщагівка Тетерів 08.56 1 хв  08.57 Курсує щоденно - переглянути
6676 Бородянка Борщагівка 09.21 1 хв  09.22 Курсує щоденно - переглянути
6607 Київ Коростень 09.52 1 хв  09.53 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Борщагівка 11.36 1 хв  11.37 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 11.52 1 хв  11.53 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 12.41 1 хв  12.42 Курсує щоденно - переглянути
6611 Борщагівка Тетерів 13.59 1 хв  14.00 Курсує щоденно - переглянути
6614 Коростень Київ 14.38 1 хв  14.39 Курсує щоденно - переглянути
6613 Борщагівка Коростень 14.50 1 хв  14.51 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Святошин 15.10 1 хв  15.11 Курсує щоденно - переглянути
6615 Святошин Тетерів 15.43 1 хв  15.44 Курсує щоденно - переглянути
6618 Тетерів Святошин 17.21 1 хв  17.22 Курсує щоденно - переглянути
6673 Борщагівка Немішаєве 17.29 1 хв  17.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6617 Київ Тетерів 17.49 1 хв  17.50 Курсує щоденно - переглянути
6620 Коростень Київ 17.59 1 хв  18.00 Курсує щоденно - переглянути
6619 Київ Коростень 17.59 1 хв  18.00 Курсує щоденно - переглянути
6622 Тетерів Святошин 18.53 1 хв  18.54 Курсує щоденно - переглянути
6675 Святошин Немішаєве 18.59 1 хв  19.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6621 Святошин Тетерів 19.20 1 хв  19.21 Курсує щоденно - переглянути
6677 Святошин Бородянка 20.25 1 хв  20.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6624 Тетерів Борщагівка 20.43 1 хв  20.44 Курсує щоденно - переглянути
6623 Київ Тетерів 20.54 1 хв  20.55 Курсує щоденно - переглянути
6626 Коростень Київ 20.57 1 хв  20.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Біличі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Біличі