У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новобіличі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новобіличі:

Актуальний розклад електричок по станції Новобіличі містить всього 23 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новобіличі з такими станціями і населеними пунктами як Борщагівка, Святошин, Тетерів, Київ-Пас., Бородянка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 55 хв до пункту призначення Борщагівка. Найближчі станції та зупинні пункти Біличі, Святошин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новобіличі відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тетерів - Борщагівка, Бородянка - Київ-Пас., Тетерів - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новобіличі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Борщагівка 05.22 1 хв  05.22 Курсує щоденно - переглянути
6604 Малин Святошин 06.32 1 хв  06.33 Курсує щоденно - переглянути
6603 Борщагівка Тетерів 06.35 1 хв  06.36 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Київ 06.59 1 хв  07.00 Курсує щоденно - переглянути
6608 Тетерів Борщагівка 07.18 1 хв  07.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
7002 Буча Святошин 07.38 1 хв  07.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6607 Святошин Бородянка 07.38 1 хв  07.39 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 08.10 1 хв  08.10 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 08.54 1 хв  08.55 Курсує щоденно - переглянути
7004 Клавдієве Київ 09.22 1 хв  09.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6616 Тетерів Борщагівка 09.40 1 хв  09.41 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Тетерів 10.39 1 хв  10.40 Курсує щоденно - переглянути
6618 Бородянка Київ 10.50 1 хв  10.50 Курсує щоденно - переглянути
6626* Коростень Борщагівка 15.54 1 хв  15.54 Курсує щоденно - переглянути
6628 Тетерів Святошин 17.11 1 хв  17.12 Курсує щоденно - переглянути
6621 Борщагівка техн. Бородянка 17.17 1 хв  17.18 Курсує щоденно - переглянути
6625* Київ Коростень 18.45 1 хв  18.46 Курсує щоденно - переглянути
6630 Тетерів Київ 18.45 1 хв  18.46 Курсує щоденно - переглянути
6632 Бородянка Київ 19.43 1 хв  19.43 Курсує щоденно - переглянути
6627 Київ Тетерів 19.55 1 хв  19.56 Курсує щоденно - переглянути
6634* Коростень Київ 20.58 1 хв  20.58 Курсує щоденно - переглянути
6629 Київ Малин 21.06 1 хв  21.07 Курсує щоденно - переглянути
6636 Тетерів Борщагівка 21.55 1 хв  21.55 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новобіличі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новобіличі