У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новобіличі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новобіличі:

Актуальний розклад електричок по станції Новобіличі містить всього 31 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новобіличі з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Святошин, Немішаєве, Київ-Пас., Бородянка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 01 хв до пункту призначення Київ-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Святошин, Біличі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новобіличі відправляються або прибувають вранці - 13 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Немішаєве - Святошин, Тетерів - Борщагівка, Бородянка - Борщагівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новобіличі відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Новобіличі - Київ від 15.00 грн. (9.1 км)

  • Новобіличі - Коростень(всі вокзали) від 50.00 грн. (156.1 км)

  • Новобіличі - Святошин від 15.00 грн. (3.2 км)

  • Новобіличі - Ірпінь від 15.00 грн. (24.9 км)

  • Новобіличі - Буча від 15.00 грн. (30.0 км)

  • Новобіличі - Борщагівка від 15.00 грн. (5.3 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6601 Київ Коростень 06.07 1 хв  06.08 Курсує щоденно - переглянути
6602* Тетерів Святошин 06.25 1 хв  06.26 Курсує щоденно - переглянути
6669 Київ Немішаєве 06.58 1 хв  06.59 Курсує щоденно - переглянути
6604* Тетерів Київ 07.12 1 хв  07.13 Курсує щоденно - переглянути
6671* Святошин Бородянка 07.21 1 хв  07.22 Курсує щоденно - переглянути
6672* Клавдієве Київ 07.31 1 хв  07.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606* Тетерів Борщагівка 07.42 1 хв  07.43 Курсує щоденно - переглянути
6603* Святошин Коростень 07.49 1 хв  07.50 Курсує щоденно - переглянути
6674 Немішаєве Святошин 08.26 1 хв  08.27 Курсує щоденно - переглянути
6608* Коростень Київ 08.34 1 хв  08.35 Курсує щоденно - переглянути
6605 Борщагівка Тетерів 08.52 1 хв  08.53 Курсує щоденно - переглянути
6676 Бородянка Борщагівка 09.24 1 хв  09.25 Курсує щоденно - переглянути
6607 Київ Коростень 09.49 1 хв  09.50 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Борщагівка 11.40 1 хв  11.41 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 11.48 1 хв  11.49 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 12.44 1 хв  12.45 Курсує щоденно - переглянути
6611 Борщагівка Тетерів 13.55 1 хв  13.56 Курсує щоденно - переглянути
6614 Коростень Київ 14.43 1 хв  14.43 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Святошин 15.14 1 хв  15.15 Курсує щоденно - переглянути
6615 Святошин Тетерів 15.39 1 хв  15.40 Курсує щоденно - переглянути
6618 Тетерів Святошин 17.24 1 хв  17.25 Курсує щоденно - переглянути
6673 Борщагівка Немішаєве 17.25 1 хв  17.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6617 Київ Тетерів 17.46 1 хв  17.47 Курсує щоденно - переглянути
6619 Київ Коростень 17.56 1 хв  17.57 Курсує щоденно - переглянути
6620 Коростень Київ 18.03 1 хв  18.04 Курсує щоденно - переглянути
6675 Святошин Немішаєве 18.55 1 хв  18.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6622 Тетерів Святошин 18.56 1 хв  18.57 Курсує щоденно - переглянути
6621 Святошин Тетерів 19.16 1 хв  19.17 Курсує щоденно - переглянути
6624 Тетерів Борщагівка 20.46 1 хв  20.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Київ Тетерів 20.50 1 хв  20.51 Курсує щоденно - переглянути
6626* Коростень Київ 21.00 1 хв  21.01 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новобіличі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новобіличі