У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новобіличі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новобіличі:

Актуальний розклад електричок по станції Новобіличі містить всього 26 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новобіличі з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Святошин, Борщагівка, Немішаєве, Тетерів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 12 хв до пункту призначення Борщагівка. Найближчі станції та зупинні пункти Святошин, Біличі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новобіличі відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Святошин, Тетерів - Борщагівка, Тетерів - Святошин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новобіличі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6601 Борщагівка Коростень 05.24 1 хв  05.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6670 Клавдієве Святошин 06.02 1 хв  06.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Тетерів Борщагівка 06.34 1 хв  06.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Тетерів Святошин 06.34 1 хв  06.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6602 Тетерів Святошин 07.13 1 хв  07.14 Курсує щоденно - переглянути
6603 Святошин Немішаєве 07.36 1 хв  07.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Святошин 07.43 1 хв  07.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6671 Святошин Тетерів 07.52 1 хв  07.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6605 Святошин Клавдієве 08.14 1 хв  08.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6610* Коростень Святошин 08.26 1 хв  08.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6607* Святошин Коростень 08.59 1 хв  09.00 Курсує щоденно - переглянути
6672 Немішаєве Борщагівка 09.33 1 хв  09.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6608 Клавдієве Святошин 10.08 1 хв  10.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 11.00 1 хв  11.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6620 Коростень Борщагівка 12.09 1 хв  12.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 13.45 1 хв  13.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6624 Коростень Борщагівка 16.34 1 хв  16.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6622 Тетерів Святошин 17.17 1 хв  17.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6619 Святошин Тетерів 17.39 1 хв  17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6626 Клавдієве Святошин 17.44 1 хв  17.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6621 Святошин Коростень 18.17 1 хв  18.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623* Борщагівка Тетерів 19.15 1 хв  19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623* Святошин Тетерів 19.15 1 хв  19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625* Святошин Клавдієве 20.18 1 хв  20.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6627 Борщагівка Тетерів 21.04 2 хв  21.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6630 Тетерів Борщагівка 21.11 1 хв  21.12 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новобіличі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новобіличі