У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новобіличі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новобіличі:

Актуальний розклад електричок по станції Новобіличі містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новобіличі з такими станціями і населеними пунктами як Бородянка, Святошин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 06 хв до пункту призначення Святошин. Найближчі станції та зупинні пункти Святошин, Біличі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новобіличі відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Святошин - Бородянка, Бородянка - Святошин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новобіличі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6603 Святошин Бородянка 05.25 2 хв  05.27 Курсує щоденно - переглянути
6608 Бородянка Святошин 07.36 1 хв  07.36 Курсує щоденно - переглянути
6619 Святошин Бородянка 17.57 1 хв  17.58 Курсує щоденно - переглянути
6630 Бородянка Святошин 20.05 1 хв  20.06 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новобіличі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новобіличі