У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Буча
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Буча:

Актуальний розклад електричок по станції Буча містить всього 34 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Буча з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Коростень, Київ-Пас., Немішаєве, Борщагівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 12 хв до пункту призначення Тетерів. Найближчі станції та зупинні пункти Склозаводська, Лісова Буча, Ірпінь. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Буча відправляються або прибувають вранці - 13 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Коростень, Святошин - Бородянка, Борщагівка - Тетерів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Буча відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Буча - Київ від 15.00 грн. (23.0 км)

  • Буча - Святошин від 15.00 грн. (17.1 км)

  • Буча - Коростень(всі вокзали) від 45.00 грн. (126.1 км)

  • Буча - Ірпінь від 15.00 грн. (5.1 км)

  • Буча - Борщагівка від 15.00 грн. (19.2 км)

  • Буча - Малин від 30.00 грн. (72.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6670 Немішаєве Святошин 05.19 1 хв  05.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6602 Тетерів Святошин 06.06 1 хв  06.07 Курсує щоденно - переглянути
6601 Київ Коростень 06.24 1 хв  06.25 Курсує щоденно - переглянути
6604 Тетерів Київ 06.53 1 хв  06.54 Курсує щоденно - переглянути
6672 Клавдієве Київ 07.12 1 хв  07.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6669 Київ Немішаєве 07.16 1 хв  07.17 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Борщагівка 07.21 2 хв  07.23 Курсує щоденно - переглянути
6671 Святошин Бородянка 07.42 1 хв  07.43 Курсує щоденно - переглянути
6674 Немішаєве Святошин 07.55 1 хв  07.56 Курсує щоденно - переглянути
6603 Святошин Коростень 08.09 1 хв  08.10 Курсує щоденно - переглянути
6608* Коростень Київ 08.15 1 хв  08.16 Курсує щоденно - переглянути
6676 Бородянка Борщагівка 09.05 1 хв  09.06 Курсує щоденно - переглянути
6605 Борщагівка Тетерів 09.13 1 хв  09.14 Курсує щоденно - переглянути
6607 Київ Коростень 10.09 1 хв  10.10 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Борщагівка 11.21 1 хв  11.22 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 12.09 1 хв  12.10 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 12.26 1 хв  12.27 Курсує щоденно - переглянути
6611 Борщагівка Тетерів 14.16 1 хв  14.17 Курсує щоденно - переглянути
6614 Коростень Київ 14.22 1 хв  14.23 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Святошин 14.55 1 хв  14.56 Курсує щоденно - переглянути
6613 Борщагівка Коростень 15.07 1 хв  15.08 Курсує щоденно - переглянути
6615 Святошин Тетерів 16.00 1 хв  16.01 Курсує щоденно - переглянути
6618 Тетерів Святошин 17.05 1 хв  17.06 Курсує щоденно - переглянути
6620 Коростень Київ 17.34 1 хв  17.35 Курсує щоденно - переглянути
6673 Борщагівка Немішаєве 17.46 1 хв  17.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6617 Київ Тетерів 18.06 1 хв  18.07 Курсує щоденно - переглянути
6619 Київ Коростень 18.16 1 хв  18.17 Курсує щоденно - переглянути
6622 Тетерів Святошин 18.37 1 хв  18.38 Курсує щоденно - переглянути
6675 Святошин Немішаєве 19.16 1 хв  19.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6621 Святошин Тетерів 19.37 1 хв  19.38 Курсує щоденно - переглянути
6624 Тетерів Борщагівка 20.27 1 хв  20.28 Курсує щоденно - переглянути
6677 Святошин Бородянка 20.42 1 хв  20.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6626 Коростень Київ 20.44 1 хв  20.45 Курсує щоденно - переглянути
6623 Київ Тетерів 21.11 1 хв  21.12 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Буча можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Буча