У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Буча
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Буча:

Актуальний розклад електричок по станції Буча містить всього 41 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Буча з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Київ-Пас., Тетерів, Борщагівка, Яблунець. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 27 хв до пункту призначення Малин. Найближчі станції та зупинні пункти Склозаводська, Лісова Буча, Ірпінь. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Буча відправляються або прибувають вранці - 15 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Буча - Борщагівка, Борщагівка - Буча, Київ-Пас. - Тетерів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Буча відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Святошин 04.57 1 хв  04.58 Курсує щоденно - переглянути
6604 Малин Святошин 06.02 1 хв  06.03 Курсує щоденно - переглянути
7011 Борщагівка Буча 06.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
7012 Буча Святошин 06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Київ 06.32 1 хв  06.33 Курсує щоденно - переглянути
6603 Київ Тетерів 06.56 1 хв  06.57 Курсує щоденно - переглянути
6608 Тетерів Борщагівка 06.56 2 хв  06.58 Курсує щоденно - переглянути
7013 Святошин Буча 07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
7014 Буча Святошин 07.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6610 Коростень Київ 07.33 1 хв  07.34 Курсує щоденно - переглянути
6605 Київ Яблунець 07.37 1 хв  07.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6605 Київ Коростень 07.37 1 хв  07.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 07.49 1 хв  07.50 Курсує щоденно - переглянути
6614 Бородянка Київ 08.27 1 хв  08.28 Курсує щоденно - переглянути
7015 Святошин Буча 08.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
7016 Буча Борщагівка 08.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6607 Борщагівка Тетерів 09.16 1 хв  09.17 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Борщагівка 09.30 1 хв  09.31 Курсує щоденно - переглянути
6618 Бородянка Борщагівка 10.30 1 хв  10.31 Курсує щоденно - переглянути
6609 Київ Тетерів 11.00 1 хв  11.01 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Коростень 12.50 1 хв  12.51 Курсує щоденно - переглянути
6622 Тетерів Борщагівка 14.09 1 хв  14.10 Курсує щоденно - переглянути
6613 Борщагівка Тетерів 15.14 1 хв  15.15 Курсує щоденно - переглянути
6624 Яблунець Київ 15.35 1 хв  15.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6624 Коростень Київ 15.35 1 хв  15.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6617 Борщагівка Бородянка 16.38 1 хв  16.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6626 Тетерів Святошин 16.41 1 хв  16.42 Курсує щоденно - переглянути
7017 Борщагівка Буча 17.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
7018 Буча Святошин 18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6628 Тетерів Київ 18.17 1 хв  18.18 Курсує щоденно - переглянути
6619 Борщагівка Тетерів 18.18 1 хв  18.19 Курсує щоденно - переглянути
6621 Борщагівка Бородянка 18.45 1 хв  18.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6621 Святошин Бородянка 18.45 1 хв  18.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
7019 Святошин Буча 18.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
7020 Буча Святошин 19.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Київ Коростень 19.06 1 хв  19.07 Курсує щоденно - переглянути
7021 Святошин Буча 20.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625 Київ Тетерів 20.16 1 хв  20.17 Курсує щоденно - переглянути
6630 Коростень Київ 20.26 1 хв  20.27 Курсує щоденно - переглянути
6632 Тетерів Київ 21.02 1 хв  21.03 Курсує щоденно - переглянути
6627 Київ Малин 21.26 1 хв  21.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Буча можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Буча