У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Буча
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Буча:

Актуальний розклад електричок по станції Буча містить всього 29 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Буча з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Коростень, Борщагівка, Немішаєве, Тетерів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 28 хв до пункту призначення Борщагівка. Найближчі станції та зупинні пункти Склозаводська, Лісова Буча, Ірпінь. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Буча відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тетерів - Святошин, Борщагівка - Коростень, Святошин - Тетерів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Буча відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6672 Клавдієве Святошин 05.23 1 хв  05.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6601 Борщагівка Коростень 06.11 1 хв  06.12 Курсує щоденно - переглянути
6602 Тетерів Борщагівка 06.14 1 хв  06.15 Курсує щоденно - переглянути
6604 Тетерів Святошин 06.36 1 хв  06.37 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Борщагівка 07.02 2 хв  07.04 Курсує щоденно - переглянути
6669 Святошин Буча 07.19 Курсує щоденно - переглянути
6670 Буча Святошин 07.29 Курсує щоденно - переглянути
6671 Святошин Немішаєве 07.46 1 хв  07.47 Курсує щоденно - переглянути
6608 Коростень Борщагівка 08.14 1 хв  08.15 Курсує щоденно - переглянути
6603 Святошин Тетерів 08.19 1 хв  08.20 Курсує щоденно - переглянути
6676 Немішаєве Борщагівка 08.53 1 хв  08.54 Курсує щоденно - переглянути
6673 Борщагівка Тетерів 09.05 1 хв  09.06 Курсує щоденно - переглянути
6605 Борщагівка Коростень 10.03 1 хв  10.04 Курсує щоденно - переглянути
6610 Тетерів Борщагівка 10.40 1 хв  10.41 Курсує щоденно - переглянути
6678 Тетерів Борщагівка 11.15 1 хв  11.16 Курсує щоденно - переглянути
6612 Коростень Борщагівка 12.16 1 хв  12.17 Курсує щоденно - переглянути
6607 Борщагівка Тетерів 14.16 1 хв  14.17 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Коростень 15.11 1 хв  15.12 Курсує щоденно - переглянути
6614 Коростень Борщагівка 16.06 1 хв  16.07 Курсує щоденно - переглянути
6675 Борщагівка Клавдієве 16.16 1 хв  16.17 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Святошин 16.48 1 хв  16.49 Курсує щоденно - переглянути
6680 Клавдієве Святошин 17.15 1 хв  17.16 Курсує щоденно - переглянути
6611 Святошин Тетерів 17.57 1 хв  17.58 Курсує щоденно - переглянути
6613 Святошин Коростень 18.30 1 хв  18.31 Курсує щоденно - переглянути
6615 Борщагівка Тетерів 19.28 1 хв  19.29 Курсує щоденно - переглянути
6618 Тетерів Борщагівка 20.24 1 хв  20.25 Курсує щоденно - переглянути
6681 Борщагівка Бородянка 20.41 1 хв  20.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6617 Борщагівка Тетерів 21.25 1 хв  21.26 Курсує щоденно - переглянути
6620 Коростень Борщагівка 21.27 1 хв  21.28 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Буча можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Буча