У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Буча
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Буча:

Актуальний розклад електричок по станції Буча містить всього 32 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Буча з такими станціями і населеними пунктами як Борщагівка, Святошин, Київ-Пас., Тетерів, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 36 хв до пункту призначення Борщагівка. Найближчі станції та зупинні пункти Склозаводська, Лісова Буча. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Буча відправляються або прибувають вранці - 12 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бородянка - Борщагівка, Тетерів - Київ-Пас., Київ-Пас. - Тетерів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Буча відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Борщагівка 05.02 1 хв  05.03 Курсує щоденно - переглянути
6604 Малин Святошин 05.58 1 хв  05.59 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Київ 06.40 1 хв  06.41 Курсує щоденно - переглянути
6603 Борщагівка Тетерів 06.56 1 хв  06.57 Курсує щоденно - переглянути
6608 Тетерів Борщагівка 06.56 2 хв  06.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
7002 Буча Святошин 07.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6610 Коростень Київ 07.32 2 хв  07.34 Курсує щоденно - переглянути
6605 Київ Коростень 07.37 1 хв  07.38 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 07.47 2 хв  07.49 Курсує щоденно - переглянути
6607 Святошин Бородянка 07.59 1 хв  08.00 Курсує щоденно - переглянути
6614 Бородянка Київ 08.27 1 хв  08.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6614 Бородянка Борщагівка 08.27 1 хв  08.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
7004 Клавдієве Київ 09.00 1 хв  09.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 09.16 1 хв  09.17 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Борщагівка 09.21 1 хв  09.22 Курсує щоденно - переглянути
6618 Бородянка Київ 10.30 1 хв  10.31 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Тетерів 11.00 1 хв  11.01 Курсує щоденно - переглянути
6613 Київ Коростень 12.50 1 хв  12.51 Курсує щоденно - переглянути
6626 Коростень Борщагівка 15.34 1 хв  15.35 Курсує щоденно - переглянути
7003 Борщагівка Бородянка 16.37 1 хв  16.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6628 Тетерів Святошин 16.39 3 хв  16.42 Курсує щоденно - переглянути
6621 Борщагівка техн. Бородянка 17.37 1 хв  17.38 Курсує щоденно - переглянути
7008 Бородянка Святошин 17.47 1 хв  17.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Борщагівка Тетерів 18.15 1 хв  18.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6630 Тетерів Київ 18.25 1 хв  18.26 Курсує щоденно - переглянути
7005 Святошин Бородянка 18.46 1 хв  18.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625 Київ Коростень 19.06 1 хв  19.07 Курсує щоденно - переглянути
6632 Бородянка Київ 19.23 1 хв  19.24 Курсує щоденно - переглянути
6627 Київ Тетерів 20.16 1 хв  20.17 Курсує щоденно - переглянути
6634 Коростень Київ 20.38 1 хв  20.39 Курсує щоденно - переглянути
6629 Київ Малин 21.26 1 хв  21.27 Курсує щоденно - переглянути
6636 Тетерів Борщагівка 21.35 1 хв  21.36 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Буча можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Буча