У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворзель
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ворзель:

Актуальний розклад електричок по станції Ворзель містить всього 30 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ворзель з такими станціями і населеними пунктами як Борщагівка, Святошин, Київ-Пас., Тетерів, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 35 хв до пункту призначення Малин. Найближчі станції та зупинні пункти Кичеєве, Склозаводська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ворзель відправляються або прибувають вранці - 14 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Борщагівка - Клавдієве, Святошин - Бородянка, Малин - Святошин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ворзель відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Борщагівка 04.54 1 хв  04.55 Курсує щоденно - переглянути
6604 Малин Борщагівка 05.50 1 хв  05.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Малин Святошин 05.50 1 хв  05.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Київ 06.32 1 хв  06.33 Курсує щоденно - переглянути
7004 Тетерів Борщагівка 06.48 1 хв  06.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6603 Борщагівка Тетерів 07.04 1 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути
6608 Коростень Київ 07.22 1 хв  07.23 Курсує щоденно - переглянути
6610 Тетерів Борщагівка 07.38 1 хв  07.39 Курсує щоденно - переглянути
6605 Святошин Коростень 07.43 1 хв  07.44 Курсує щоденно - переглянути
6607 Святошин Бородянка 08.07 1 хв  08.08 Курсує щоденно - переглянути
7008 Бородянка Борщагівка техн. 08.19 1 хв  08.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6670 Бородянка Борщагівка 08.19 1 хв  08.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
7001 Борщагівка Клавдієве 08.48 1 хв  08.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6612 Клавдієве Борщагівка 08.52 1 хв  08.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6614 Тетерів Київ 09.15 1 хв  09.16 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 09.24 1 хв  09.25 Курсує щоденно - переглянути
7010 Клавдієве Борщагівка 09.37 1 хв  09.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6616 Бородянка Київ 10.22 1 хв  10.23 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Тетерів 11.08 1 хв  11.09 Курсує щоденно - переглянути
6626 Тетерів Святошин 16.53 1 хв  16.54 Курсує щоденно - переглянути
6621 Борщагівка техн. Бородянка 17.45 1 хв  17.46 Курсує щоденно - переглянути
6628 Тетерів Київ 18.10 1 хв  18.11 Курсує щоденно - переглянути
7007 Борщагівка Тетерів 18.23 1 хв  18.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
7009 Святошин Бородянка 18.54 1 хв  18.55 Курсує щоденно - переглянути
6623 Київ Коростень 19.14 1 хв  19.15 Курсує щоденно - переглянути
6630 Бородянка Київ 19.15 1 хв  19.16 Курсує щоденно - переглянути
6625 Київ Тетерів 20.24 1 хв  20.25 Курсує щоденно - переглянути
6632 Коростень Київ 20.30 1 хв  20.31 Курсує щоденно - переглянути
7016 Тетерів Борщагівка 21.27 1 хв  21.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6627 Київ Малин 21.34 1 хв  21.35 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ворзель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ворзель