У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворзель
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ворзель:

Актуальний розклад електричок по станції Ворзель містить всього 28 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ворзель з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Коростень, Борщагівка, Немішаєве, Тетерів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 34 хв до пункту призначення Борщагівка. Найближчі станції та зупинні пункти Кичеєве, Склозаводська, Немішаєве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ворзель відправляються або прибувають вранці - 12 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тетерів - Святошин, Клавдієве - Святошин, Коростень - Святошин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ворзель відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6670 Клавдієве Святошин 05.28 1 хв  05.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6601 Борщагівка Коростень 06.05 1 хв  06.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Тетерів Борщагівка 06.21 1 хв  06.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Тетерів Святошин 06.21 1 хв  06.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6602 Бородянка Святошин 06.41 1 хв  06.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Святошин 07.12 1 хв  07.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6610 Коростень Святошин 07.47 1 хв  07.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6603 Святошин Немішаєве 08.16 1 хв  08.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6671 Святошин Тетерів 08.30 1 хв  08.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6672 Немішаєве Борщагівка 08.53 1 хв  08.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6605 Святошин Клавдієве 08.54 1 хв  08.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6608 Клавдієве Святошин 09.38 1 хв  09.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6607 Святошин Коростень 09.38 1 хв  09.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 10.31 1 хв  10.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6620 Коростень Борщагівка 11.26 1 хв  11.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 14.21 1 хв  14.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6613 Борщагівка Коростень 15.47 1 хв  15.48 Курсує щоденно - переглянути
6624 Коростень Борщагівка 16.03 1 хв  16.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6615 Борщагівка Клавдієве 16.38 1 хв  16.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6622 Тетерів Святошин 16.46 1 хв  16.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6626 Клавдієве Святошин 17.27 1 хв  17.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6619 Святошин Тетерів 18.34 1 хв  18.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6621 Святошин Коростень 18.53 1 хв  18.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Борщагівка Тетерів 19.55 1 хв  19.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Святошин Тетерів 19.55 1 хв  19.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6630 Тетерів Борщагівка 20.43 1 хв  20.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625 Святошин Клавдієве 20.58 1 хв  20.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6634 Коростень Борщагівка 21.33 1 хв  21.34 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ворзель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ворзель