У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворзель
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ворзель:

Актуальний розклад електричок по станції Ворзель містить всього 27 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ворзель з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Київ-Пас., Борщагівка, Тетерів, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 35 хв до пункту призначення Коростень. Найближчі станції та зупинні пункти Кичеєве, Склозаводська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ворзель відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тетерів - Борщагівка, Київ-Пас. - Коростень, Коростень - Святошин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ворзель відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Святошин 04.54 1 хв  04.55 Курсує щоденно - переглянути
6604 Коростень Святошин 05.50 1 хв  05.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Київ 06.32 1 хв  06.33 Курсує щоденно - переглянути
6608 Тетерів Борщагівка 06.48 1 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
6603 Київ Тетерів 07.04 1 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Київ 07.24 2 хв  07.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 07.38 1 хв  07.39 Курсує щоденно - переглянути
6605 Київ Коростень 07.45 1 хв  07.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6614 Бородянка Київ 08.19 1 хв  08.20 Курсує щоденно - переглянути
7004 Клавдієве Борщагівка 08.54 1 хв  08.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6616 Тетерів Борщагівка 09.13 1 хв  09.14 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 09.24 1 хв  09.25 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Тетерів 11.08 1 хв  11.09 Курсує щоденно - переглянути
6613 Київ Коростень 12.45 1 хв  12.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6624 Тетерів Борщагівка 14.01 1 хв  14.02 Курсує щоденно - переглянути
6617 Борщагівка Тетерів 15.22 1 хв  15.23 Курсує щоденно - переглянути
6626 Коростень Київ 15.22 1 хв  15.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
7003 Борщагівка Бородянка 16.43 1 хв  16.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6628 Тетерів Святошин 16.57 1 хв  16.58 Курсує щоденно - переглянути
7008 Бородянка Святошин 17.40 1 хв  17.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6630 Тетерів Київ 18.17 1 хв  18.18 Курсує щоденно - переглянути
6623 Борщагівка Тетерів 18.25 1 хв  18.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
7005 Святошин Бородянка 18.54 1 хв  18.55 Курсує щоденно - переглянути
6625 Київ Коростень 19.14 1 хв  19.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6627 Київ Тетерів 20.24 1 хв  20.25 Курсує щоденно - переглянути
6634 Коростень Київ 20.30 1 хв  20.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6629 Київ Коростень 21.34 1 хв  21.35 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ворзель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ворзель