У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворзель
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ворзель:

Актуальний розклад електричок по станції Ворзель містить всього 27 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ворзель з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Борщагівка, Коростень, Немішаєве, Тетерів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 33 хв до пункту призначення Тетерів. Найближчі станції та зупинні пункти Кичеєве, Склозаводська, Немішаєве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ворзель відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Клавдієве - Святошин, Борщагівка - Тетерів, Київ-Пас. - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ворзель відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6672 Клавдієве Святошин 05.14 1 хв  05.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6602 Тетерів Борщагівка 06.06 1 хв  06.07 Курсує щоденно - переглянути
6601 Київ Коростень 06.19 1 хв  06.20 Курсує щоденно - переглянути
6604 Тетерів Святошин 06.28 1 хв  06.29 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Борщагівка 06.54 1 хв  06.55 Курсує щоденно - переглянути
6671 Святошин Немішаєве 07.53 1 хв  07.54 Курсує щоденно - переглянути
6608 Коростень Борщагівка 08.06 1 хв  08.07 Курсує щоденно - переглянути
6603 Святошин Тетерів 08.26 1 хв  08.27 Курсує щоденно - переглянути
6676 Немішаєве Борщагівка 08.45 1 хв  08.46 Курсує щоденно - переглянути
6673 Борщагівка Тетерів 09.12 1 хв  09.13 Курсує щоденно - переглянути
6605 Борщагівка Коростень 10.11 1 хв  10.12 Курсує щоденно - переглянути
6610 Тетерів Борщагівка 10.32 1 хв  10.33 Курсує щоденно - переглянути
6678 Тетерів Борщагівка 11.07 1 хв  11.08 Курсує щоденно - переглянути
6612 Коростень Борщагівка 12.08 1 хв  12.09 Курсує щоденно - переглянути
6607 Борщагівка Тетерів 14.23 1 хв  14.24 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Коростень 15.19 1 хв  15.20 Курсує щоденно - переглянути
6614 Коростень Борщагівка 15.59 1 хв  16.00 Курсує щоденно - переглянути
6675 Борщагівка Клавдієве 16.23 1 хв  16.24 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Святошин 16.40 1 хв  16.41 Курсує щоденно - переглянути
6680 Клавдієве Святошин 17.07 1 хв  17.08 Курсує щоденно - переглянути
6611 Святошин Тетерів 18.04 1 хв  18.05 Курсує щоденно - переглянути
6613 Святошин Коростень 18.38 1 хв  18.39 Курсує щоденно - переглянути
6615 Борщагівка Тетерів 19.35 1 хв  19.36 Курсує щоденно - переглянути
6618 Тетерів Борщагівка 20.16 1 хв  20.17 Курсує щоденно - переглянути
6681 Борщагівка Бородянка 20.48 1 хв  20.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6620 Коростень Київ 21.22 1 хв  21.23 Курсує щоденно - переглянути
6617 Борщагівка Тетерів 21.32 1 хв  21.33 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ворзель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ворзель