У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворзель
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ворзель:

Актуальний розклад електричок по станції Ворзель містить всього 32 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ворзель з такими станціями і населеними пунктами як Борщагівка, Святошин, Київ-Пас., Тетерів, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 35 хв до пункту призначення Малин. Найближчі станції та зупинні пункти Кичеєве, Склозаводська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ворзель відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Київ-Пас., Малин - Святошин, Тетерів - Борщагівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ворзель відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602* Тетерів Борщагівка 04.54 1 хв  04.55 Курсує щоденно - переглянути
6604* Малин Святошин 05.50 1 хв  05.51 Курсує щоденно - переглянути
6606* Тетерів Київ 06.32 1 хв  06.33 Курсує щоденно - переглянути
6608* Тетерів Борщагівка 06.48 1 хв  06.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6603* Борщагівка Тетерів 07.04 1 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути
6610* Коростень Київ 07.24 2 хв  07.26 Курсує щоденно - переглянути
6612* Тетерів Борщагівка 07.38 1 хв  07.39 Курсує щоденно - переглянути
6605* Київ Коростень 07.45 1 хв  07.46 Курсує щоденно - переглянути
6607 Святошин Тетерів 08.07 1 хв  08.08 Курсує щоденно - переглянути
6614* Бородянка Борщагівка 08.19 1 хв  08.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6614* Бородянка Київ 08.19 1 хв  08.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
7004* Клавдієве Київ 08.54 1 хв  08.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6616* Тетерів Борщагівка 09.13 1 хв  09.14 Курсує щоденно - переглянути
6609* Борщагівка Тетерів 09.24 1 хв  09.25 Курсує щоденно - переглянути
6618 Тетерів Київ 10.22 1 хв  10.23 Курсує щоденно - переглянути
6611* Київ Тетерів 11.08 1 хв  11.09 Курсує щоденно - переглянути
6613* Київ Коростень 12.45 1 хв  12.46 Курсує щоденно - переглянути
6626* Коростень Борщагівка 15.22 1 хв  15.23 Курсує щоденно - переглянути
7003* Борщагівка Бородянка 16.43 1 хв  16.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6628* Тетерів Святошин 16.57 1 хв  16.58 Курсує щоденно - переглянути
7008* Бородянка Святошин 17.40 1 хв  17.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6621* Борщагівка Бородянка 17.45 1 хв  17.46 Курсує щоденно - переглянути
6630* Тетерів Київ 18.17 1 хв  18.18 Курсує щоденно - переглянути
6623* Борщагівка Тетерів 18.23 1 хв  18.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
7005* Святошин Бородянка 18.54 1 хв  18.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625* Київ Коростень 19.14 1 хв  19.15 Курсує щоденно - переглянути
6632* Бородянка Київ 19.15 1 хв  19.16 Курсує щоденно - переглянути
6627* Київ Тетерів 20.24 1 хв  20.25 Курсує щоденно - переглянути
6634* Коростень Київ 20.30 1 хв  20.31 Курсує щоденно - переглянути
6636* Тетерів Борщагівка 21.27 1 хв  21.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6636* Тетерів Святошин 21.27 1 хв  21.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6629* Київ Малин 21.34 1 хв  21.35 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ворзель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ворзель