У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворзель
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ворзель:

Актуальний розклад електричок по станції Ворзель містить всього 29 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ворзель з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Київ-Пас., Борщагівка, Тетерів, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 35 хв до пункту призначення Малин. Найближчі станції та зупинні пункти Кичеєве, Склозаводська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ворзель відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тетерів - Борщагівка, Малин - Святошин, Бородянка - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ворзель відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Святошин 04.49 1 хв  04.50 Курсує щоденно - переглянути
6604 Малин Святошин 05.54 1 хв  05.55 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Київ 06.24 1 хв  06.25 Курсує щоденно - переглянути
6608 Тетерів Борщагівка 06.48 1 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
6603 Київ Тетерів 07.04 1 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Київ 07.24 2 хв  07.26 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 07.40 1 хв  07.41 Курсує щоденно - переглянути
6605 Київ Коростень 07.45 1 хв  07.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6605 Київ Яблунець 07.45 1 хв  07.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6614 Бородянка Київ 08.19 1 хв  08.20 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Борщагівка 09.22 1 хв  09.23 Курсує щоденно - переглянути
6607 Борщагівка Тетерів 09.24 1 хв  09.25 Курсує щоденно - переглянути
6618 Бородянка Борщагівка 10.22 1 хв  10.23 Курсує щоденно - переглянути
6609 Київ Тетерів 11.08 1 хв  11.09 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Коростень 12.58 1 хв  12.59 Курсує щоденно - переглянути
6622 Тетерів Борщагівка 14.01 1 хв  14.02 Курсує щоденно - переглянути
6613 Борщагівка Тетерів 15.22 1 хв  15.23 Курсує щоденно - переглянути
6624 Яблунець Київ 15.27 1 хв  15.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6624 Коростень Київ 15.27 1 хв  15.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6626 Тетерів Святошин 16.33 1 хв  16.34 Курсує щоденно - переглянути
6617 Борщагівка Бородянка 16.46 1 хв  16.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6628 Тетерів Київ 18.09 1 хв  18.10 Курсує щоденно - переглянути
6619 Борщагівка Тетерів 18.26 1 хв  18.27 Курсує щоденно - переглянути
6621 Борщагівка Бородянка 18.53 1 хв  18.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6621 Святошин Бородянка 18.53 1 хв  18.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Київ Коростень 19.14 1 хв  19.15 Курсує щоденно - переглянути
6625 Київ Тетерів 20.24 1 хв  20.25 Курсує щоденно - переглянути
6632 Тетерів Київ 20.54 1 хв  20.55 Курсує щоденно - переглянути
6627 Київ Малин 21.34 1 хв  21.35 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ворзель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ворзель