У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворзель
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ворзель:

Актуальний розклад електричок по станції Ворзель містить всього 34 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ворзель з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Коростень, Київ-Пас., Борщагівка, Немішаєве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 20 хв до пункту призначення Тетерів. Найближчі станції та зупинні пункти Немішаєве, Склозаводська, Кичеєве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ворзель відправляються або прибувають вранці - 13 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Борщагівка, Київ-Пас. - Коростень, Тетерів - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ворзель відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Ворзель - Київ від 15.00 грн. (28.0 км)

  • Ворзель - Святошин від 15.00 грн. (22.1 км)

  • Ворзель - Коростень(всі вокзали) від 45.00 грн. (121.1 км)

  • Ворзель - Ірпінь від 15.00 грн. (10.1 км)

  • Ворзель - Буча від 15.00 грн. (5.0 км)

  • Ворзель - Борщагівка від 15.00 грн. (24.2 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6670 Немішаєве Святошин 05.11 1 хв  05.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6602* Тетерів Святошин 05.57 1 хв  05.58 Курсує щоденно - переглянути
6601 Київ Коростень 06.32 1 хв  06.32 Курсує щоденно - переглянути
6604* Тетерів Київ 06.44 1 хв  06.45 Курсує щоденно - переглянути
6672* Клавдієве Київ 07.03 1 хв  07.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Борщагівка 07.12 1 хв  07.13 Курсує щоденно - переглянути
6669 Київ Немішаєве 07.23 1 хв  07.24 Курсує щоденно - переглянути
6674 Немішаєве Святошин 07.47 1 хв  07.48 Курсує щоденно - переглянути
6671* Святошин Бородянка 07.50 1 хв  07.51 Курсує щоденно - переглянути
6608* Коростень Київ 08.07 1 хв  08.08 Курсує щоденно - переглянути
6603* Святошин Коростень 08.17 1 хв  08.18 Курсує щоденно - переглянути
6676 Бородянка Борщагівка 08.56 1 хв  08.57 Курсує щоденно - переглянути
6605 Борщагівка Тетерів 09.21 1 хв  09.22 Курсує щоденно - переглянути
6607 Київ Коростень 10.17 1 хв  10.18 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Борщагівка 11.13 1 хв  11.14 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 12.16 1 хв  12.17 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 12.17 1 хв  12.18 Курсує щоденно - переглянути
6614 Коростень Київ 14.13 1 хв  14.14 Курсує щоденно - переглянути
6611 Борщагівка Тетерів 14.24 1 хв  14.25 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Святошин 14.47 1 хв  14.47 Курсує щоденно - переглянути
6613 Борщагівка Коростень 15.15 1 хв  15.16 Курсує щоденно - переглянути
6615 Святошин Тетерів 16.08 1 хв  16.09 Курсує щоденно - переглянути
6618 Тетерів Святошин 16.56 1 хв  16.57 Курсує щоденно - переглянути
6620 Коростень Київ 17.25 2 хв  17.27 Курсує щоденно - переглянути
6673 Борщагівка Немішаєве 17.54 1 хв  17.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6617 Київ Тетерів 18.14 1 хв  18.15 Курсує щоденно - переглянути
6619 Київ Коростень 18.24 1 хв  18.25 Курсує щоденно - переглянути
6622 Тетерів Святошин 18.28 1 хв  18.29 Курсує щоденно - переглянути
6675 Святошин Немішаєве 19.24 1 хв  19.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6621 Святошин Тетерів 19.45 1 хв  19.46 Курсує щоденно - переглянути
6624 Тетерів Борщагівка 20.19 1 хв  20.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6626* Коростень Київ 20.38 1 хв  20.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6677 Святошин Бородянка 20.50 1 хв  20.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Київ Тетерів 21.19 1 хв  21.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ворзель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ворзель