У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лісова Буча
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лісова Буча:

Актуальний розклад електричок по станції Лісова Буча містить всього 30 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лісова Буча з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Київ-Пас., Тетерів, Борщагівка, Яблунець. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 23 хв до пункту призначення Малин. Найближчі станції та зупинні пункти Буча, Ірпінь. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лісова Буча відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бородянка - Борщагівка, Бородянка - Київ-Пас., Тетерів - Святошин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лісова Буча відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Святошин 05.00 1 хв  05.01 Курсує щоденно - переглянути
6604 Малин Святошин 06.05 2 хв  06.07 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Київ 06.35 1 хв  06.36 Курсує щоденно - переглянути
6603 Київ Тетерів 06.50 2 хв  06.52 Курсує щоденно - переглянути
6608 Тетерів Борщагівка 07.00 2 хв  07.02 Курсує щоденно - переглянути
6605 Київ Яблунець 07.32 2 хв  07.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6605 Київ Коростень 07.32 2 хв  07.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6610 Коростень Київ 07.36 2 хв  07.38 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 07.52 1 хв  07.53 Курсує щоденно - переглянути
6614 Бородянка Київ 08.30 2 хв  08.32 Курсує щоденно - переглянути
6607 Борщагівка Тетерів 09.10 3 хв  09.13 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Борщагівка 09.33 1 хв  09.34 Курсує щоденно - переглянути
6618 Бородянка Борщагівка 10.33 1 хв  10.34 Курсує щоденно - переглянути
6609 Київ Тетерів 10.54 3 хв  10.57 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Коростень 12.44 3 хв  12.47 Курсує щоденно - переглянути
6622 Тетерів Борщагівка 14.12 1 хв  14.13 Курсує щоденно - переглянути
6613 Борщагівка Тетерів 15.08 3 хв  15.11 Курсує щоденно - переглянути
6624 Коростень Київ 15.38 2 хв  15.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6624 Яблунець Київ 15.38 2 хв  15.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6617 Борщагівка Бородянка 16.33 2 хв  16.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6626 Тетерів Святошин 16.44 1 хв  16.45 Курсує щоденно - переглянути
7017 Борщагівка Буча 17.43 2 хв  17.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6619 Борщагівка Тетерів 18.12 2 хв  18.14 Курсує щоденно - переглянути
6628 Тетерів Київ 18.20 1 хв  18.21 Курсує щоденно - переглянути
6621 Борщагівка Бородянка 18.39 2 хв  18.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6621 Святошин Бородянка 18.39 2 хв  18.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Київ Коростень 19.00 3 хв  19.03 Курсує щоденно - переглянути
6625 Київ Тетерів 20.10 2 хв  20.12 Курсує щоденно - переглянути
6632 Тетерів Київ 21.05 1 хв  21.06 Курсує щоденно - переглянути
6627 Київ Малин 21.21 2 хв  21.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лісова Буча можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лісова Буча