У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лісова Буча
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лісова Буча:

Актуальний розклад електричок по станції Лісова Буча містить всього 30 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лісова Буча з такими станціями і населеними пунктами як Борщагівка, Святошин, Київ-Пас., Тетерів, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 40 хв до пункту призначення Борщагівка. Найближчі станції та зупинні пункти Буча, Ірпінь. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лісова Буча відправляються або прибувають вранці - 12 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Святошин - Бородянка, Малин - Святошин, Тетерів - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лісова Буча відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Борщагівка 05.05 2 хв  05.07 Курсує щоденно - переглянути
6604 Малин Святошин 06.01 2 хв  06.03 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Київ 06.43 2 хв  06.45 Курсує щоденно - переглянути
6603 Борщагівка Тетерів 06.50 2 хв  06.52 Курсує щоденно - переглянути
6608 Тетерів Борщагівка 07.00 2 хв  07.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
7002 Буча Святошин 07.20 1 хв  07.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6605* Київ Коростень 07.32 2 хв  07.34 Курсує щоденно - переглянути
6610* Коростень Київ 07.36 2 хв  07.38 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 07.51 2 хв  07.53 Курсує щоденно - переглянути
6607 Святошин Бородянка 07.53 3 хв  07.56 Курсує щоденно - переглянути
6614 Бородянка Київ 08.30 2 хв  08.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6614 Бородянка Борщагівка 08.30 2 хв  08.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
7004 Клавдієве Київ 09.03 2 хв  09.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 09.10 3 хв  09.13 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Борщагівка 09.24 1 хв  09.25 Курсує щоденно - переглянути
6618 Бородянка Київ 10.33 2 хв  10.35 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Тетерів 10.54 3 хв  10.57 Курсує щоденно - переглянути
6613* Київ Коростень 12.44 3 хв  12.47 Курсує щоденно - переглянути
6626* Коростень Борщагівка 15.37 2 хв  15.39 Курсує щоденно - переглянути
6628 Тетерів Святошин 16.42 2 хв  16.44 Курсує щоденно - переглянути
6621 Борщагівка техн. Бородянка 17.32 2 хв  17.34 Курсує щоденно - переглянути
6623 Борщагівка Тетерів 18.10 2 хв  18.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6630 Тетерів Київ 18.28 1 хв  18.29 Курсує щоденно - переглянути
7005 Святошин Бородянка 18.41 2 хв  18.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625* Київ Коростень 19.00 3 хв  19.03 Курсує щоденно - переглянути
6632 Бородянка Київ 19.26 2 хв  19.28 Курсує щоденно - переглянути
6627 Київ Тетерів 20.10 3 хв  20.13 Курсує щоденно - переглянути
6634* Коростень Київ 20.41 2 хв  20.43 Курсує щоденно - переглянути
6629 Київ Малин 21.21 2 хв  21.23 Курсує щоденно - переглянути
6636 Тетерів Борщагівка 21.38 2 хв  21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лісова Буча можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лісова Буча