У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лісова Буча
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лісова Буча:

Актуальний розклад електричок по станції Лісова Буча містить всього 26 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лісова Буча з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Київ-Пас., Борщагівка, Бородянка, Буча. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 08 хв до пункту призначення Тетерів. Найближчі станції та зупинні пункти Буча, Ірпінь. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лісова Буча відправляються або прибувають вранці - 13 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Коростень, Клавдієве - Київ-Пас., Тетерів - Святошин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лісова Буча відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Лісова Буча - Київ від 15.00 грн. (21.9 км)

  • Лісова Буча - Коростень(всі вокзали) від 45.00 грн. (127.2 км)

  • Лісова Буча - Святошин від 15.00 грн. (16.0 км)

  • Лісова Буча - Ірпінь від 15.00 грн. (4.0 км)

  • Лісова Буча - Малин від 30.00 грн. (73.1 км)

  • Лісова Буча - Тетерів від 20.00 грн. (49.7 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6670 Немішаєве Святошин 05.22 1 хв  05.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6602 Тетерів Святошин 06.09 1 хв  06.10 Курсує щоденно - переглянути
6604 Тетерів Київ 06.55 1 хв  06.56 Курсує щоденно - переглянути
6672 Клавдієве Київ 07.15 1 хв  07.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Борщагівка 07.25 1 хв  07.26 Курсує щоденно - переглянути
6671 Святошин Бородянка 07.37 1 хв  07.38 Курсує щоденно - переглянути
6608 Коростень Київ 08.18 1 хв  08.19 Курсує щоденно - переглянути
6679 Святошин Буча 08.20 2 хв  08.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6680 Буча Святошин 08.37 1 хв  08.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6605 Борщагівка Тетерів 09.08 1 хв  09.09 Курсує щоденно - переглянути
6676 Бородянка Борщагівка 09.08 1 хв  09.09 Курсує щоденно - переглянути
6607 Київ Коростень 10.05 2 хв  10.07 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Борщагівка 11.21 1 хв  11.22 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 12.06 2 хв  12.08 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Київ 12.21 1 хв  12.22 Курсує щоденно - переглянути
6613 Борщагівка Коростень 15.03 2 хв  15.05 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Київ 15.44 1 хв  15.45 Курсує щоденно - переглянути
6615 Київ Тетерів 15.58 2 хв  16.00 Курсує щоденно - переглянути
6620 Коростень Святошин 17.18 1 хв  17.19 Курсує щоденно - переглянути
6673 Борщагівка Немішаєве 17.41 2 хв  17.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6617 Київ Тетерів 18.01 2 хв  18.03 Курсує щоденно - переглянути
6619 Київ Коростень 18.11 2 хв  18.13 Курсує щоденно - переглянути
6622 Тетерів Борщагівка 18.40 1 хв  18.41 Курсує щоденно - переглянути
6621 Святошин Тетерів 19.25 2 хв  19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6624 Тетерів Борщагівка 20.32 1 хв  20.33 Курсує щоденно - переглянути
6623 Київ Тетерів 21.06 2 хв  21.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лісова Буча можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лісова Буча