У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лісова Буча
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лісова Буча:

Актуальний розклад електричок по станції Лісова Буча містить всього 27 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лісова Буча з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Борщагівка, Тетерів, Немішаєве, Клавдієве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 55 хв до пункту призначення Борщагівка. Найближчі станції та зупинні пункти Буча, Ірпінь. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лісова Буча відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Святошин - Коростень, Клавдієве - Святошин, Коростень - Борщагівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лісова Буча відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6670 Клавдієве Святошин 05.40 1 хв  05.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Тетерів Святошин 06.33 1 хв  06.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Тетерів Борщагівка 06.33 1 хв  06.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6602 Бородянка Святошин 06.54 1 хв  06.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Святошин 07.24 1 хв  07.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6610 Коростень Святошин 07.59 1 хв  08.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6603 Святошин Тетерів 08.02 2 хв  08.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6603 Святошин Немішаєве 08.02 2 хв  08.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6671 Святошин Тетерів 08.16 2 хв  08.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6605 Святошин Клавдієве 08.42 2 хв  08.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6672 Немішаєве Борщагівка 09.07 1 хв  09.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6607 Святошин Коростень 09.24 2 хв  09.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6608 Клавдієве Святошин 09.50 1 хв  09.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 10.42 1 хв  10.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6620 Коростень Борщагівка 11.38 1 хв  11.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 14.08 2 хв  14.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6613 Борщагівка Коростень 15.33 3 хв  15.36 Курсує щоденно - переглянути
6624 Коростень Борщагівка 16.14 1 хв  16.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6615 Борщагівка Клавдієве 16.26 3 хв  16.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6622 Тетерів Святошин 16.57 1 хв  16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6626 Клавдієве Святошин 17.39 1 хв  17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6619 Святошин Тетерів 18.19 3 хв  18.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6621 Святошин Коростень 18.40 2 хв  18.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Борщагівка Тетерів 19.39 3 хв  19.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Святошин Тетерів 19.39 3 хв  19.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625 Святошин Клавдієве 20.42 3 хв  20.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6630 Тетерів Борщагівка 20.54 1 хв  20.55 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лісова Буча можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лісова Буча