У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лісова Буча
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лісова Буча:

Актуальний розклад електричок по станції Лісова Буча містить всього 26 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лісова Буча з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Борщагівка, Немішаєве, Тетерів, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 22 хв до пункту призначення Тетерів. Найближчі станції та зупинні пункти Буча, Ірпінь. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лісова Буча відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Немішаєве - Борщагівка, Святошин - Немішаєве, Клавдієве - Святошин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лісова Буча відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6672 Клавдієве Святошин 05.26 1 хв  05.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6602 Тетерів Борщагівка 06.17 1 хв  06.18 Курсує щоденно - переглянути
6604 Тетерів Святошин 06.39 1 хв  06.40 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Борщагівка 07.06 1 хв  07.07 Курсує щоденно - переглянути
6670 Буча Святошин 07.31 1 хв  07.32 Курсує щоденно - переглянути
6671 Святошин Немішаєве 07.41 2 хв  07.43 Курсує щоденно - переглянути
6603 Святошин Тетерів 08.14 2 хв  08.16 Курсує щоденно - переглянути
6608 Коростень Борщагівка 08.17 2 хв  08.19 Курсує щоденно - переглянути
6676 Немішаєве Борщагівка 08.56 1 хв  08.57 Курсує щоденно - переглянути
6673 Борщагівка Тетерів 09.00 2 хв  09.02 Курсує щоденно - переглянути
6605 Борщагівка Коростень 09.59 1 хв  10.00 Курсує щоденно - переглянути
6610 Тетерів Борщагівка 10.43 1 хв  10.44 Курсує щоденно - переглянути
6678 Тетерів Борщагівка 11.18 1 хв  11.19 Курсує щоденно - переглянути
6612 Коростень Борщагівка 12.19 1 хв  12.20 Курсує щоденно - переглянути
6607 Борщагівка Тетерів 14.11 2 хв  14.13 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Коростень 15.06 3 хв  15.09 Курсує щоденно - переглянути
6614 Коростень Борщагівка 16.09 2 хв  16.11 Курсує щоденно - переглянути
6675 Борщагівка Клавдієве 16.11 2 хв  16.13 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Святошин 16.51 1 хв  16.52 Курсує щоденно - переглянути
6680 Клавдієве Святошин 17.18 1 хв  17.19 Курсує щоденно - переглянути
6611 Святошин Тетерів 17.52 2 хв  17.54 Курсує щоденно - переглянути
6613 Святошин Коростень 18.26 2 хв  18.28 Курсує щоденно - переглянути
6615 Борщагівка Тетерів 19.23 2 хв  19.25 Курсує щоденно - переглянути
6618 Тетерів Борщагівка 20.27 1 хв  20.28 Курсує щоденно - переглянути
6681 Борщагівка Бородянка 20.36 2 хв  20.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6617 Борщагівка Тетерів 21.20 2 хв  21.22 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лісова Буча можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лісова Буча