У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ірпінь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ірпінь:

Актуальний розклад електричок по станції Ірпінь містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ірпінь з такими станціями і населеними пунктами як Тетерів, Святошин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 06 хв до пункту призначення Святошин. Найближчі станції та зупинні пункти Біличі, Лісова Буча. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ірпінь відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Святошин - Тетерів, Тетерів - Святошин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ірпінь відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6603 Святошин Тетерів 05.39 1 хв  05.40 Курсує щоденно - переглянути
6608 Тетерів Святошин 08.40 1 хв  08.41 Курсує щоденно - переглянути
6619 Святошин Тетерів 18.11 1 хв  18.12 Курсує щоденно - переглянути
6630 Тетерів Святошин 21.05 1 хв  21.06 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ірпінь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ірпінь