У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ірпінь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ірпінь:

Актуальний розклад електричок по станції Ірпінь містить всього 34 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ірпінь з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Коростень, Київ-Пас., Немішаєве, Борщагівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 03 хв до пункту призначення Тетерів. Найближчі станції та зупинні пункти Лісова Буча, Біличі, Буча. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ірпінь відправляються або прибувають вранці - 13 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Клавдієве - Київ-Пас., Коростень - Київ-Пас., Київ-Пас. - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ірпінь відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Ірпінь - Київ від 15.00 грн. (17.9 км)

  • Ірпінь - Коростень(всі вокзали) від 45.00 грн. (131.2 км)

  • Ірпінь - Святошин від 15.00 грн. (12.0 км)

  • Ірпінь - Малин від 30.00 грн. (77.1 км)

  • Ірпінь - Борщагівка від 15.00 грн. (14.1 км)

  • Ірпінь - Тетерів від 25.00 грн. (53.7 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6670 Немішаєве Святошин 05.27 1 хв  05.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6602 Тетерів Святошин 06.15 1 хв  06.16 Курсує щоденно - переглянути
6601* Київ Коростень 06.18 1 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
6604 Тетерів Київ 07.02 1 хв  07.03 Курсує щоденно - переглянути
6669* Київ Немішаєве 07.10 1 хв  07.11 Курсує щоденно - переглянути
6672 Клавдієве Київ 07.21 1 хв  07.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Борщагівка 07.31 2 хв  07.33 Курсує щоденно - переглянути
6671 Святошин Бородянка 07.33 1 хв  07.34 Курсує щоденно - переглянути
6603 Святошин Коростень 08.00 1 хв  08.01 Курсує щоденно - переглянути
6674 Немішаєве Святошин 08.03 12 хв  08.15 Курсує щоденно - переглянути
6608 Коростень Київ 08.24 1 хв  08.25 Курсує щоденно - переглянути
6605 Борщагівка Тетерів 09.04 1 хв  09.05 Курсує щоденно - переглянути
6676 Бородянка Борщагівка 09.14 1 хв  09.15 Курсує щоденно - переглянути
6607 Київ Коростень 10.00 1 хв  10.01 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Борщагівка 11.29 1 хв  11.30 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 12.00 1 хв  12.01 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 12.34 1 хв  12.35 Курсує щоденно - переглянути
6611 Борщагівка Тетерів 14.07 1 хв  14.08 Курсує щоденно - переглянути
6614 Коростень Київ 14.31 1 хв  14.32 Курсує щоденно - переглянути
6613 Борщагівка Коростень 14.58 1 хв  14.59 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Святошин 15.03 1 хв  15.04 Курсує щоденно - переглянути
6615 Святошин Тетерів 15.51 1 хв  15.52 Курсує щоденно - переглянути
6618 Тетерів Святошин 17.14 1 хв  17.15 Курсує щоденно - переглянути
6673 Борщагівка Немішаєве 17.37 1 хв  17.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6620 Коростень Київ 17.44 8 хв  17.52 Курсує щоденно - переглянути
6617 Київ Тетерів 17.57 1 хв  17.58 Курсує щоденно - переглянути
6619 Київ Коростень 18.07 1 хв  18.08 Курсує щоденно - переглянути
6622 Тетерів Святошин 18.46 1 хв  18.47 Курсує щоденно - переглянути
6675 Святошин Немішаєве 19.07 1 хв  19.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6621 Святошин Тетерів 19.28 1 хв  19.29 Курсує щоденно - переглянути
6677 Святошин Бородянка 20.33 1 хв  20.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6624 Тетерів Борщагівка 20.36 1 хв  20.37 Курсує щоденно - переглянути
6626 Коростень Київ 20.50 1 хв  20.51 Курсує щоденно - переглянути
6623 Київ Тетерів 21.02 1 хв  21.03 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ірпінь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ірпінь