У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ірпінь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ірпінь:

Актуальний розклад електричок по станції Ірпінь містить всього 32 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ірпінь з такими станціями і населеними пунктами як Борщагівка, Святошин, Тетерів, Київ-Пас., Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 44 хв до пункту призначення Борщагівка. Найближчі станції та зупинні пункти Лісова Буча, Біличі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ірпінь відправляються або прибувають вранці - 12 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бородянка - Київ-Пас., Буча - Святошин, Тетерів - Борщагівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ірпінь відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Борщагівка 05.10 1 хв  05.11 Курсує щоденно - переглянути
6604 Малин Святошин 06.08 12 хв  06.20 Курсує щоденно - переглянути
6603 Борщагівка Тетерів 06.46 1 хв  06.47 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Київ 06.48 1 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
6608 Тетерів Борщагівка 07.05 2 хв  07.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
7002 Буча Святошин 07.25 2 хв  07.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6605 Київ Коростень 07.28 1 хв  07.29 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Київ 07.41 1 хв  07.42 Курсує щоденно - переглянути
6607 Святошин Бородянка 07.49 1 хв  07.50 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 07.56 2 хв  07.58 Курсує щоденно - переглянути
6614 Бородянка Київ 08.35 1 хв  08.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6614 Бородянка Борщагівка 08.35 1 хв  08.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 09.06 1 хв  09.07 Курсує щоденно - переглянути
7004 Клавдієве Київ 09.08 2 хв  09.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6616 Тетерів Борщагівка 09.29 1 хв  09.30 Курсує щоденно - переглянути
6618 Бородянка Київ 10.38 1 хв  10.39 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Тетерів 10.50 1 хв  10.51 Курсує щоденно - переглянути
6613 Київ Коростень 12.40 1 хв  12.41 Курсує щоденно - переглянути
6626 Коростень Борщагівка 15.42 1 хв  15.43 Курсує щоденно - переглянути
7003 Борщагівка Бородянка 16.32 1 хв  16.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6628 Тетерів Святошин 16.48 10 хв  16.58 Курсує щоденно - переглянути
6621 Борщагівка техн. Бородянка 17.28 1 хв  17.29 Курсує щоденно - переглянути
7008 Бородянка Святошин 17.52 1 хв  17.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Борщагівка Тетерів 18.06 1 хв  18.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6630 Тетерів Київ 18.33 1 хв  18.34 Курсує щоденно - переглянути
7005 Святошин Бородянка 18.37 1 хв  18.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625 Київ Коростень 18.56 1 хв  18.57 Курсує щоденно - переглянути
6632 Бородянка Київ 19.31 1 хв  19.32 Курсує щоденно - переглянути
6627 Київ Тетерів 20.06 1 хв  20.07 Курсує щоденно - переглянути
6634 Коростень Київ 20.46 1 хв  20.47 Курсує щоденно - переглянути
6629 Київ Малин 21.17 1 хв  21.18 Курсує щоденно - переглянути
6636 Тетерів Борщагівка 21.43 1 хв  21.44 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ірпінь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ірпінь