У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ірпінь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ірпінь:

Актуальний розклад електричок по станції Ірпінь містить всього 41 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ірпінь з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Буча, Тетерів, Київ-Пас., Борщагівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 18 хв до пункту призначення Коростень. Найближчі станції та зупинні пункти Лісова Буча, Біличі, Буча. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ірпінь відправляються або прибувають вранці - 13 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Яблунець, Коростень - Київ-Пас., Київ-Пас. - Тетерів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ірпінь відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Святошин 05.10 1 хв  05.11 Курсує щоденно - переглянути
7011 Святошин Буча 06.09 1 хв  06.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Коростень Святошин 06.08 12 хв  06.20 Курсує щоденно - переглянути
7012 Буча Святошин 06.32 1 хв  06.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6603 Київ Тетерів 06.46 1 хв  06.47 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Київ 06.48 1 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
6608 Тетерів Борщагівка 07.05 2 хв  07.07 Курсує щоденно - переглянути
7013 Святошин Буча 07.13 1 хв  07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6605 Київ Коростень 07.28 1 хв  07.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6605 Київ Яблунець 07.28 1 хв  07.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
7014 Буча Святошин 07.36 1 хв  07.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6610 Коростень Київ 07.45 1 хв  07.46 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 07.56 2 хв  07.58 Курсує щоденно - переглянути
6614 Бородянка Київ 08.35 1 хв  08.36 Курсує щоденно - переглянути
7015 Святошин Буча 08.38 1 хв  08.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
7016 Буча Святошин 09.01 1 хв  09.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 09.06 1 хв  09.07 Курсує щоденно - переглянути
7004 Клавдієве Борщагівка 09.10 2 хв  09.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6616 Тетерів Борщагівка 09.29 1 хв  09.30 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Тетерів 10.50 1 хв  10.51 Курсує щоденно - переглянути
6613 Київ Коростень 12.27 1 хв  12.28 Курсує щоденно - переглянути
6624* Тетерів Борщагівка 14.17 1 хв  14.18 Курсує щоденно - переглянути
6617* Борщагівка Тетерів 15.04 1 хв  15.05 Курсує щоденно - переглянути
6626* Коростень Київ 15.38 1 хв  15.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6626 Яблунець Київ 15.43 1 хв  15.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
7003 Борщагівка Бородянка 16.32 1 хв  16.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6628 Тетерів Святошин 17.13 1 хв  17.14 Курсує щоденно - переглянути
7019 Святошин Буча 17.45 1 хв  17.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
7008 Бородянка Святошин 17.50 1 хв  17.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Борщагівка Тетерів 18.08 1 хв  18.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
7020 Буча Святошин 18.08 1 хв  18.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6630 Тетерів Київ 18.33 1 хв  18.34 Курсує щоденно - переглянути
7005 Святошин Бородянка 18.37 1 хв  18.38 Курсує щоденно - переглянути
7021 Святошин Буча 18.49 1 хв  18.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625 Київ Коростень 18.56 1 хв  18.57 Курсує щоденно - переглянути
7022 Буча Святошин 19.12 1 хв  19.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
7023 Святошин Буча 19.53 1 хв  19.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6627 Київ Тетерів 20.06 1 хв  20.07 Курсує щоденно - переглянути
6636 Тетерів Борщагівка 20.32 1 хв  20.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6634 Коростень Київ 20.46 1 хв  20.47 Курсує щоденно - переглянути
6629 Київ Коростень 21.17 1 хв  21.18 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ірпінь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ірпінь