У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ірпінь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ірпінь:

Актуальний розклад електричок по станції Ірпінь містить всього 29 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ірпінь з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Святошин, Борщагівка, Немішаєве, Тетерів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 37 хв до пункту призначення Борщагівка. Найближчі станції та зупинні пункти Біличі, Буча, Лісова Буча. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ірпінь відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тетерів - Святошин, Клавдієве - Святошин, Святошин - Клавдієве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ірпінь відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6601 Борщагівка Коростень 05.48 1 хв  05.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6670 Клавдієве Святошин 05.45 5 хв  05.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Тетерів Святошин 06.19 2 хв  06.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Тетерів Борщагівка 06.19 2 хв  06.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6602 Тетерів Святошин 06.59 2 хв  07.01 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Святошин 07.29 2 хв  07.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6603 Святошин Немішаєве 07.56 1 хв  07.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6671 Святошин Тетерів 08.10 1 хв  08.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6610* Коростень Святошин 08.04 9 хв  08.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6605 Святошин Клавдієве 08.36 1 хв  08.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6607* Святошин Коростень 09.18 1 хв  09.19 Курсує щоденно - переглянути
6672 Немішаєве Борщагівка 09.12 8 хв  09.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6608 Клавдієве Святошин 09.55 2 хв  09.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 10.47 1 хв  10.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6620 Коростень Борщагівка 11.56 1 хв  11.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 14.03 1 хв  14.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6613 Борщагівка Коростень 15.27 1 хв  15.28 Курсує щоденно - переглянути
6624 Коростень Борщагівка 16.20 1 хв  16.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6615 Борщагівка Клавдієве 16.18 4 хв  16.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6622 Тетерів Святошин 17.03 1 хв  17.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6626 Клавдієве Святошин 17.31 1 хв  17.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6619 Святошин Тетерів 17.57 1 хв  17.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6621 Святошин Коростень 18.35 1 хв  18.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623* Святошин Тетерів 19.34 1 хв  19.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623* Борщагівка Тетерів 19.34 1 хв  19.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625* Святошин Клавдієве 20.37 1 хв  20.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6630 Тетерів Борщагівка 20.59 1 хв  21.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6627 Борщагівка Тетерів 21.23 1 хв  21.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6634 Коростень Борщагівка 21.36 1 хв  21.37 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ірпінь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ірпінь