У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Склозаводська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Склозаводська:

Актуальний розклад електричок по станції Склозаводська містить всього 33 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Склозаводська з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Коростень, Київ-Пас., Борщагівка, Немішаєве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 16 хв до пункту призначення Тетерів. Найближчі станції та зупинні пункти Ворзель, Буча. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Склозаводська відправляються або прибувають вранці - 13 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Борщагівка, Немішаєве - Святошин, Тетерів - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Склозаводська відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Склозаводська - Київ від 15.00 грн. (25.3 км)

  • Склозаводська - Коростень(всі вокзали) від 45.00 грн. (123.8 км)

  • Склозаводська - Святошин від 15.00 грн. (19.4 км)

  • Склозаводська - Ірпінь від 15.00 грн. (7.4 км)

  • Склозаводська - Буча від 15.00 грн. (2.3 км)

  • Склозаводська - Малин від 25.00 грн. (69.7 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6670 Немішаєве Святошин 05.15 1 хв  05.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6602 Тетерів Святошин 06.01 1 хв  06.02 Курсує щоденно - переглянути
6601* Київ Коростень 06.28 1 хв  06.29 Курсує щоденно - переглянути
6604 Тетерів Київ 06.48 1 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
6672 Клавдієве Київ 07.07 1 хв  07.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Борщагівка 07.16 1 хв  07.17 Курсує щоденно - переглянути
6669* Київ Немішаєве 07.19 1 хв  07.20 Курсує щоденно - переглянути
6671 Святошин Бородянка 07.46 1 хв  07.47 Курсує щоденно - переглянути
6674 Немішаєве Святошин 07.51 1 хв  07.52 Курсує щоденно - переглянути
6608 Коростень Київ 08.11 1 хв  08.12 Курсує щоденно - переглянути
6603 Святошин Коростень 08.13 1 хв  08.14 Курсує щоденно - переглянути
6676 Бородянка Борщагівка 09.00 1 хв  09.01 Курсує щоденно - переглянути
6605 Борщагівка Тетерів 09.17 1 хв  09.18 Курсує щоденно - переглянути
6607* Київ Коростень 10.13 1 хв  10.14 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Борщагівка 11.17 1 хв  11.18 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 12.13 1 хв  12.14 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 12.22 1 хв  12.23 Курсує щоденно - переглянути
6614 Коростень Київ 14.18 1 хв  14.19 Курсує щоденно - переглянути
6611 Борщагівка Тетерів 14.20 1 хв  14.21 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Святошин 14.50 1 хв  14.51 Курсує щоденно - переглянути
6613 Борщагівка Коростень 15.11 1 хв  15.12 Курсує щоденно - переглянути
6615 Святошин Тетерів 16.04 1 хв  16.05 Курсує щоденно - переглянути
6618 Тетерів Святошин 17.00 1 хв  17.01 Курсує щоденно - переглянути
6620 Коростень Київ 17.29 2 хв  17.31 Курсує щоденно - переглянути
6673 Борщагівка Немішаєве 17.50 1 хв  17.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6617 Київ Тетерів 18.10 1 хв  18.11 Курсує щоденно - переглянути
6619 Київ Коростень 18.20 1 хв  18.21 Курсує щоденно - переглянути
6622 Тетерів Святошин 18.32 1 хв  18.33 Курсує щоденно - переглянути
6675 Святошин Немішаєве 19.20 1 хв  19.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6621 Святошин Тетерів 19.41 1 хв  19.42 Курсує щоденно - переглянути
6624 Тетерів Борщагівка 20.23 1 хв  20.24 Курсує щоденно - переглянути
6677 Святошин Бородянка 20.46 1 хв  20.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Київ Тетерів 21.15 1 хв  21.16 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Склозаводська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Склозаводська