У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Склозаводська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Склозаводська:

Актуальний розклад електричок по станції Склозаводська містить всього 28 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Склозаводська з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Коростень, Борщагівка, Немішаєве, Тетерів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 38 хв до пункту призначення Тетерів. Найближчі станції та зупинні пункти Ворзель, Буча. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Склозаводська відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Святошин, Святошин - Немішаєве, Клавдієве - Святошин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Склозаводська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6670 Клавдієве Святошин 05.32 1 хв  05.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6601 Борщагівка Коростень 06.01 1 хв  06.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Тетерів Святошин 06.06 1 хв  06.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Тетерів Борщагівка 06.06 1 хв  06.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6602 Тетерів Святошин 06.45 1 хв  06.46 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Святошин 07.16 1 хв  07.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6610* Коростень Святошин 07.51 1 хв  07.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6603 Святошин Немішаєве 08.12 1 хв  08.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6671 Святошин Тетерів 08.26 1 хв  08.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6605 Святошин Клавдієве 08.50 1 хв  08.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6672 Немішаєве Борщагівка 08.57 1 хв  08.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6607* Святошин Коростень 09.34 1 хв  09.35 Курсує щоденно - переглянути
6608 Клавдієве Святошин 09.42 1 хв  09.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 10.35 1 хв  10.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6620 Коростень Борщагівка 11.44 1 хв  11.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 14.17 1 хв  14.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6613 Борщагівка Коростень 15.43 1 хв  15.44 Курсує щоденно - переглянути
6624 Коростень Борщагівка 16.07 1 хв  16.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6615 Борщагівка Клавдієве 16.34 1 хв  16.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6622 Тетерів Святошин 16.50 1 хв  16.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6626 Клавдієве Святошин 17.19 1 хв  17.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6619 Святошин Тетерів 18.12 1 хв  18.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6621 Святошин Коростень 18.49 1 хв  18.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623* Борщагівка Тетерів 19.51 1 хв  19.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623* Святошин Тетерів 19.51 1 хв  19.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6630 Тетерів Борщагівка 20.47 1 хв  20.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625* Святошин Клавдієве 20.54 1 хв  20.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6627 Борщагівка Тетерів 21.37 1 хв  21.38 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Склозаводська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Склозаводська