У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Склозаводська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Склозаводська:

Актуальний розклад електричок по станції Склозаводська містить всього 30 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Склозаводська з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Київ-Пас., Борщагівка, Тетерів, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 32 хв до пункту призначення Борщагівка. Найближчі станції та зупинні пункти Ворзель, Буча. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Склозаводська відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Борщагівка - Тетерів, Тетерів - Київ-Пас., Тетерів - Борщагівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Склозаводська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Святошин 04.58 1 хв  04.59 Курсує щоденно - переглянути
6604 Малин Святошин 05.54 1 хв  05.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Київ 06.36 1 хв  06.37 Курсує щоденно - переглянути
6608 Тетерів Борщагівка 06.52 1 хв  06.53 Курсує щоденно - переглянути
6603 Київ Тетерів 07.00 1 хв  07.01 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Київ 07.32 1 хв  07.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6605 Київ Коростень 07.41 1 хв  07.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 07.43 1 хв  07.44 Курсує щоденно - переглянути
6607 Святошин Тетерів 08.03 1 хв  08.04 Курсує щоденно - переглянути
6614 Бородянка Київ 08.23 1 хв  08.24 Курсує щоденно - переглянути
7004 Клавдієве Борщагівка 08.58 1 хв  08.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6616 Тетерів Борщагівка 09.17 1 хв  09.18 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 09.20 1 хв  09.21 Курсує щоденно - переглянути
6618 Тетерів Київ 10.26 1 хв  10.27 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Тетерів 11.04 1 хв  11.05 Курсує щоденно - переглянути
6613 Київ Коростень 12.41 1 хв  12.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6624 Тетерів Борщагівка 14.05 1 хв  14.06 Курсує щоденно - переглянути
6617 Борщагівка Тетерів 15.18 1 хв  15.19 Курсує щоденно - переглянути
6626 Коростень Борщагівка 15.26 1 хв  15.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6628 Тетерів Святошин 17.01 1 хв  17.02 Курсує щоденно - переглянути
6621 Борщагівка Бородянка 17.41 1 хв  17.42 Курсує щоденно - переглянути
6623 Борщагівка Тетерів 18.19 1 хв  18.20 Курсує щоденно - переглянути
6630 Тетерів Київ 18.21 1 хв  18.22 Курсує щоденно - переглянути
7005 Святошин Бородянка 18.50 1 хв  18.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625 Київ Коростень 19.10 1 хв  19.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6632 Бородянка Київ 19.19 1 хв  19.20 Курсує щоденно - переглянути
6627 Київ Тетерів 20.20 1 хв  20.21 Курсує щоденно - переглянути
6634 Коростень Київ 20.34 1 хв  20.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6629 Київ Малин 21.30 1 хв  21.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6636 Тетерів Борщагівка 21.31 1 хв  21.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Склозаводська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Склозаводська