У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Склозаводська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Склозаводська:

Актуальний розклад електричок по станції Склозаводська містить всього 30 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Склозаводська з такими станціями і населеними пунктами як Борщагівка, Святошин, Київ-Пас., Тетерів, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 32 хв до пункту призначення Борщагівка. Найближчі станції та зупинні пункти Ворзель, Буча. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Склозаводська відправляються або прибувають вранці - 14 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Київ-Пас., Бородянка - Київ-Пас., Борщагівка - Клавдієве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Склозаводська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Борщагівка 04.58 1 хв  04.59 Курсує щоденно - переглянути
6604 Малин Борщагівка 05.54 1 хв  05.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Малин Святошин 05.54 1 хв  05.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Київ 06.36 1 хв  06.37 Курсує щоденно - переглянути
7004 Тетерів Борщагівка 06.52 1 хв  06.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6603 Борщагівка Тетерів 07.00 1 хв  07.01 Курсує щоденно - переглянути
6608 Коростень Київ 07.28 1 хв  07.29 Курсує щоденно - переглянути
6605 Святошин Коростень 07.39 1 хв  07.40 Курсує щоденно - переглянути
6610 Тетерів Борщагівка 07.43 1 хв  07.44 Курсує щоденно - переглянути
6607 Святошин Бородянка 08.03 1 хв  08.04 Курсує щоденно - переглянути
7008 Бородянка Борщагівка техн. 08.23 1 хв  08.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6670 Бородянка Борщагівка 08.23 1 хв  08.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
7001 Борщагівка Клавдієве 08.45 1 хв  08.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6612 Клавдієве Борщагівка 08.56 1 хв  08.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6614 Тетерів Київ 09.19 1 хв  09.20 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 09.20 1 хв  09.21 Курсує щоденно - переглянути
7010 Клавдієве Борщагівка 09.40 1 хв  09.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6616 Бородянка Київ 10.26 1 хв  10.27 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Тетерів 11.04 1 хв  11.05 Курсує щоденно - переглянути
6626 Тетерів Святошин 16.54 4 хв  16.58 Курсує щоденно - переглянути
6621 Борщагівка техн. Бородянка 17.41 1 хв  17.42 Курсує щоденно - переглянути
6628 Тетерів Київ 18.14 1 хв  18.15 Курсує щоденно - переглянути
7007 Борщагівка Тетерів 18.19 1 хв  18.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
7009 Святошин Бородянка 18.50 1 хв  18.51 Курсує щоденно - переглянути
6623 Київ Коростень 19.10 1 хв  19.11 Курсує щоденно - переглянути
6630 Бородянка Київ 19.19 1 хв  19.20 Курсує щоденно - переглянути
6625 Київ Тетерів 20.20 1 хв  20.21 Курсує щоденно - переглянути
6632 Коростень Київ 20.34 1 хв  20.35 Курсує щоденно - переглянути
6627 Київ Малин 21.30 1 хв  21.31 Курсує щоденно - переглянути
7016 Тетерів Борщагівка 21.31 1 хв  21.32 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Склозаводська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Склозаводська