У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Склозаводська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Склозаводська:

Актуальний розклад електричок по станції Склозаводська містить всього 26 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Склозаводська з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Борщагівка, Коростень, Немішаєве, Тетерів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 29 хв до пункту призначення Тетерів. Найближчі станції та зупинні пункти Ворзель, Буча. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Склозаводська відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Коростень, Тетерів - Святошин, Тетерів - Борщагівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Склозаводська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6672 Клавдієве Святошин 05.18 1 хв  05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6602 Тетерів Борщагівка 06.10 1 хв  06.11 Курсує щоденно - переглянути
6601 Київ Коростень 06.15 1 хв  06.16 Курсує щоденно - переглянути
6604 Тетерів Святошин 06.32 1 хв  06.33 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Борщагівка 06.58 1 хв  06.59 Курсує щоденно - переглянути
6671 Святошин Немішаєве 07.49 1 хв  07.50 Курсує щоденно - переглянути
6608 Коростень Борщагівка 08.10 1 хв  08.11 Курсує щоденно - переглянути
6603 Святошин Тетерів 08.22 1 хв  08.23 Курсує щоденно - переглянути
6676 Немішаєве Борщагівка 08.49 1 хв  08.50 Курсує щоденно - переглянути
6673 Борщагівка Тетерів 09.08 1 хв  09.09 Курсує щоденно - переглянути
6605 Борщагівка Коростень 10.07 1 хв  10.08 Курсує щоденно - переглянути
6610 Тетерів Борщагівка 10.36 1 хв  10.37 Курсує щоденно - переглянути
6678 Тетерів Борщагівка 11.11 1 хв  11.12 Курсує щоденно - переглянути
6612 Коростень Борщагівка 12.12 1 хв  12.13 Курсує щоденно - переглянути
6607 Борщагівка Тетерів 14.19 1 хв  14.20 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Коростень 15.15 1 хв  15.16 Курсує щоденно - переглянути
6614 Коростень Борщагівка 16.03 1 хв  16.04 Курсує щоденно - переглянути
6675 Борщагівка Клавдієве 16.19 1 хв  16.20 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Святошин 16.44 1 хв  16.45 Курсує щоденно - переглянути
6680 Клавдієве Святошин 17.11 1 хв  17.12 Курсує щоденно - переглянути
6611 Святошин Тетерів 18.00 1 хв  18.01 Курсує щоденно - переглянути
6613 Святошин Коростень 18.34 1 хв  18.35 Курсує щоденно - переглянути
6615 Борщагівка Тетерів 19.31 1 хв  19.32 Курсує щоденно - переглянути
6618 Тетерів Борщагівка 20.20 1 хв  20.21 Курсує щоденно - переглянути
6681 Борщагівка Бородянка 20.44 1 хв  20.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6617 Борщагівка Тетерів 21.28 1 хв  21.29 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Склозаводська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Склозаводська