У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6805 Гребінка — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Гребінка - Київ номер 6805 відправляється зі станції Гребінка о 05.36 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 09.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6805 Гребінка - Київ пролягає по таким станціям як Мар'янівка, Черняхівський, 78 Км, Березань, Баришівка, Кучакове, Чубинське, Лісництво, Дарниця, Київ-Деміївський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 05.36
Слобода-Петрівка 05.43 1 хв  05.44 7 хв 
Паризька Комуна 05.48 1 хв  05.49 12 хв 
Мар'янівка 05.54 1 хв  05.55 18 хв 
Кононівка 06.04 1 хв  06.05 28 хв 
Богданівка 06.11 1 хв  06.12 35 хв 
Черняхівський 06.15 1 хв  06.16 39 хв 
Яготин 06.26 11 хв  06.37 50 хв 
Ранковий 06.42 2 хв  06.44 1 г  6 хв 
78 Км 06.47 1 хв  06.47 1 г  11 хв 
Переяславська 06.50 1 хв  06.51 1 г  14 хв 
Хмелевик 06.56 1 хв  06.57 1 г  20 хв 
Березань 07.04 1 хв  07.05 1 г  28 хв 
Жовтневий 07.08 1 хв  07.09 1 г  32 хв 
Коржі 07.14 1 хв  07.15 1 г  38 хв 
Баришівка 07.19 1 хв  07.20 1 г  43 хв 
Селичівка 07.25 1 хв  07.25 1 г  49 хв 
Новотроянда 07.29 1 хв  07.30 1 г  53 хв 
Кучакове 07.36 1 хв  07.37 2 г 
Травнева 07.40 1 хв  07.41 2 г  4 хв 
Бориспіль 07.48 1 хв  07.49 2 г  12 хв 
Чубинське 07.55 1 хв  07.56 2 г  19 хв 
Мала Олександрівка 07.58 1 хв  07.59 2 г  22 хв 
Ім. Георгія Кірпи 08.02 1 хв  08.03 2 г  26 хв 
Лісництво 08.06 1 хв  08.07 2 г  30 хв 
ДВРЗ 08.11 1 хв  08.12 2 г  35 хв 
Депо Дарниця 08.14 2 хв  08.16 2 г  38 хв 
Дарниця 08.20 3 хв  08.23 2 г  44 хв 
Лівий Берег 08.27 1 хв  08.28 2 г  51 хв 
Видубичі 08.32 2 хв  08.34 2 г  56 хв 
Київ-Деміївський 08.37 1 хв  08.38 3 г  1 хв 
Протасів Яр 08.42 1 хв  08.43 3 г  6 хв 
Київ-Пас. 08.48 3 хв  08.51 3 г  12 хв 
Караваєві Дачі 08.57 1 хв  08.58 3 г  21 хв 
Київ-Волинський 09.02 3 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6805 Гребінка — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031