У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6805 Гребінка — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Гребінка - Київ номер 6805 відправляється зі станції Гребінка о 05.42 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 09.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6805 Гребінка - Київ пролягає по таким станціям як Мар'янівка, Черняхівський, 78 Км, Березань, Селичівка, Травнева, Мала Олександрівка, ДВРЗ, Лівий Берег, Протасів Яр.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Гребінка – Київ-Волинський складає 43.00 гривень. Відстань між станціями – 146.8 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

В зв`язку з виконанням капітального ремонту на перегоні Шепетівка – Цвітоха в період з 03 квітня по 17 квітня 2024 року змінюється розклад руху та маршрут прямування настуного приміського поїзда: Поїзд № 6805 Гребінка-Київ-Північна (тупик) ( замість Гребінка- Київ- Волиський) Гребінка 05:42 Сл.-Петрівка 05:46-05:47 Польове 05:50,5-05:51,5 Мар'янівка 05:57- 05:58 Кононівка 06:08-06:09 Богданівка 06:15-06:16 Черняхов 06:20- 06:21 Яготин 06:31-06:32 Ранковий 06:37,5-06:38 Засупоївка 06:41-06:41,5 Переяславська 06:45- 06:46 Хмельовик 06:51-06:52 Березань 06:59-07:00 Поліський 07:04,5- 07:05 Коржі 07:10,5-07:11 Баришівка 07:14-07:15 Селичівка 07:18-07:19 Новотроянд. 07:23,5- 07:24,5 Кучакове 07:30,5-07:31,5 Травнева 07:35-07:35,5 Бориспіль 07:44-07:45 Чубинський 07:51-07:52 М.Олександр. 07:55-07:56 Г.Кірпи 08:00-08:01 Лісництво 08:05-08:06 ДВРЗ 08:11-08:11,5 Дарниця-депо 08:13,5-08:15 Дарниця 08:19-08:23 Лівий Берег 08:27,5-08:28 Видубичі 08:33-08:35 Київ-Деміївський 08:38- 08:39 Протасів Яр 08:43-08:45 Київ-Північна (тупик) 08:50.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 05.42
Слобода-Петрівка 05.46 1 хв  05.47 4 хв 
Паризька Комуна 05.50 1 хв  05.51 8 хв 
Мар'янівка 05.57 1 хв  05.58 15 хв 
Кононівка 06.08 1 хв  06.09 26 хв 
Богданівка 06.15 1 хв  06.16 33 хв 
Черняхівський 06.20 1 хв  06.21 38 хв 
Яготин 06.31 1 хв  06.32 49 хв 
Ранковий 06.37 1 хв  06.38 55 хв 
78 Км 06.40 1 хв  06.41 58 хв 
Переяславська 06.45 1 хв  06.46 1 г  3 хв 
Хмелевик 06.51 1 хв  06.52 1 г  9 хв 
Березань 06.59 5 хв  07.04 1 г  17 хв 
Коржі 07.10 1 хв  07.11 1 г  28 хв 
Баришівка 07.14 1 хв  07.15 1 г  32 хв 
Селичівка 07.18 1 хв  07.19 1 г  36 хв 
Новотроянда 07.23 1 хв  07.24 1 г  41 хв 
Кучакове 07.30 1 хв  07.31 1 г  48 хв 
Травнева 07.34 1 хв  07.35 1 г  52 хв 
Бориспіль 07.44 1 хв  07.45 2 г  2 хв 
Чубинське 07.51 1 хв  07.52 2 г  9 хв 
Мала Олександрівка 07.55 1 хв  07.56 2 г  13 хв 
Ім. Георгія Кірпи 08.00 1 хв  08.01 2 г  18 хв 
Лісництво 08.05 1 хв  08.06 2 г  23 хв 
ДВРЗ 08.10 1 хв  08.11 2 г  28 хв 
Депо Дарниця 08.13 2 хв  08.15 2 г  31 хв 
Дарниця 08.19 4 хв  08.23 2 г  37 хв 
Лівий Берег 08.27 1 хв  08.28 2 г  45 хв 
Видубичі 08.33 2 хв  08.35 2 г  51 хв 
Київ-Деміївський 08.38 1 хв  08.39 2 г  56 хв 
Протасів Яр 08.43 2 хв  08.45 3 г  1 хв 
Київ-Пас. 08.49 3 хв  08.52 3 г  7 хв 
Караваєві Дачі 08.58 1 хв  08.59 3 г  16 хв 
Київ-Волинський 09.03 3 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6805 Гребінка — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031