У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бородянка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бородянка:

Актуальний розклад електричок по станції Бородянка містить всього 28 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бородянка з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Київ-Пас., Борщагівка, Коростень, Тетерів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 46 хв до пункту призначення Тетерів. Найближчі станції та зупинні пункти Хутір Гай, Макійчукове, Загальці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бородянка відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тетерів - Борщагівка, Коростень - Київ-Пас., Київ-Пас. - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бородянка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Бородянка - Київ від 0.00 грн. (410.5 км)

  • Бородянка - Святошин від 20.00 грн. (43.5 км)

  • Бородянка - Коростень(всі вокзали) від 35.00 грн. (99.7 км)

  • Бородянка - Ірпінь від 20.00 грн. (31.5 км)

  • Бородянка - Буча від 15.00 грн. (26.4 км)

  • Бородянка - Борщагівка від 20.00 грн. (45.6 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602* Тетерів Святошин 05.21 1 хв  05.22 Курсує щоденно - переглянути
6604* Тетерів Київ 06.02 1 хв  06.03 Курсує щоденно - переглянути
6606* Тетерів Борщагівка 06.46 1 хв  06.47 Курсує щоденно - переглянути
6601 Київ Коростень 06.55 10 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути
6608* Коростень Київ 07.32 1 хв  07.33 Курсує щоденно - переглянути
6671* Святошин Бородянка 08.16 Курсує щоденно - переглянути
6676 Бородянка Борщагівка 08.31 Курсує щоденно - переглянути
6603* Святошин Коростень 08.43 1 хв  08.44 Курсує щоденно - переглянути
6605 Борщагівка Тетерів 09.45 1 хв  09.46 Курсує щоденно - переглянути
6607 Київ Коростень 10.43 1 хв  10.44 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Борщагівка 10.45 1 хв  10.46 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 11.53 1 хв  11.54 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 12.43 1 хв  12.44 Курсує щоденно - переглянути
6614 Коростень Київ 13.46 1 хв  13.47 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Святошин 14.20 1 хв  14.21 Курсує щоденно - переглянути
6611 Борщагівка Тетерів 14.50 1 хв  14.51 Курсує щоденно - переглянути
6613 Борщагівка Коростень 15.41 1 хв  15.42 Курсує щоденно - переглянути
6618 Тетерів Святошин 16.30 1 хв  16.31 Курсує щоденно - переглянути
6615 Святошин Тетерів 16.34 1 хв  16.35 Курсує щоденно - переглянути
6620 Коростень Київ 16.58 1 хв  16.59 Курсує щоденно - переглянути
6622 Тетерів Святошин 18.02 1 хв  18.03 Курсує щоденно - переглянути
6617 Київ Тетерів 18.40 1 хв  18.41 Курсує щоденно - переглянути
6619 Київ Коростень 18.51 1 хв  18.52 Курсує щоденно - переглянути
6624 Тетерів Борщагівка 19.53 1 хв  19.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6626* Коростень Київ 20.13 1 хв  20.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6621 Святошин Тетерів 20.28 1 хв  20.29 Курсує щоденно - переглянути
6677 Святошин Бородянка 21.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Київ Тетерів 21.45 1 хв  21.46 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бородянка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бородянка