У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бородянка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бородянка:

Актуальний розклад електричок по станції Бородянка містить всього 31 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бородянка з такими станціями і населеними пунктами як Борщагівка, Святошин, Київ-Пас., Тетерів, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 58 хв до пункту призначення Малин. Найближчі станції та зупинні пункти Хутір Гай, Макійчукове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бородянка відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Тетерів, Бородянка - Борщагівка, Київ-Пас. - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бородянка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Борщагівка 04.30 1 хв  04.31 Курсує щоденно - переглянути
6604 Малин Святошин 05.25 1 хв  05.26 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Київ 06.08 1 хв  06.09 Курсує щоденно - переглянути
6608 Тетерів Борщагівка 06.24 1 хв  06.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6610 Коростень Київ 07.00 1 хв  07.01 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 07.14 1 хв  07.15 Курсує щоденно - переглянути
6603 Борщагівка Тетерів 07.28 1 хв  07.29 Курсує щоденно - переглянути
6614 Бородянка Київ 07.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6614 Бородянка Борщагівка 07.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6605 Київ Коростень 08.08 1 хв  08.09 Курсує щоденно - переглянути
6607 Святошин Бородянка 08.30 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Борщагівка 08.48 1 хв  08.49 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 09.48 1 хв  09.49 Курсує щоденно - переглянути
6618 Бородянка Київ 10.00 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Тетерів 11.32 1 хв  11.33 Курсує щоденно - переглянути
6613 Київ Коростень 13.08 1 хв  13.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6626 Коростень Борщагівка 14.58 1 хв  14.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6628 Тетерів Святошин 16.17 1 хв  16.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
7003 Борщагівка Бородянка 17.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
7008 Бородянка Святошин 17.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6630 Тетерів Київ 17.53 1 хв  17.54 Курсує щоденно - переглянути
6621 Борщагівка Бородянка 18.28 Курсує щоденно - переглянути
6623 Борщагівка Тетерів 18.46 1 хв  18.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6632 Бородянка Київ 18.53 Курсує щоденно - переглянути
7005 Святошин Бородянка 19.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625 Київ Коростень 19.38 1 хв  19.39 Курсує щоденно - переглянути
6634 Коростень Київ 20.06 1 хв  20.07 Курсує щоденно - переглянути
6627 Київ Тетерів 20.48 1 хв  20.49 Курсує щоденно - переглянути
6636 Тетерів Борщагівка 21.03 1 хв  21.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6636 Тетерів Святошин 21.03 1 хв  21.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6629 Київ Малин 21.57 1 хв  21.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бородянка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бородянка