У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бородянка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бородянка:

Актуальний розклад електричок по станції Бородянка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Бородянка з такими станціями і населеними пунктами як Тетерів, Святошин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 18 хв до пункту призначення Святошин. Найближчі станції та зупинні пункти Макійчукове, Хутір Гай. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Бородянка відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тетерів - Святошин, Святошин - Тетерів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Бородянка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6603 Святошин Тетерів 06.27 1 хв  06.28 Курсує щоденно - переглянути
6608 Тетерів Святошин 07.53 1 хв  07.54 Курсує щоденно - переглянути
6619 Святошин Тетерів 18.59 1 хв  19.00 Курсує щоденно - переглянути
6630 Тетерів Святошин 20.17 1 хв  20.18 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Бородянка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бородянка