У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6612 Тетерів — Борщагівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6612 сполученням Тетерів - Борщагівка відправляється зі станції Тетерів о 06.48 і прибуває на станцію Борщагівка о 08.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Піски, Спартак, Загальці, Хутір Гай, Бородянка, Макійчукове, Клавдієве, Немішаєве, Кичеєве, Ворзель, Склозаводська, Буча, Лісова Буча, Ірпінь, Біличі, Новобіличі, Святошин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тетерів 06.48
Піски 06.53 1 хв  06.53 5 хв 
Спартак 06.59 1 хв  07.00 11 хв 
Загальці 07.05 1 хв  07.06 17 хв 
Хутір Гай 07.09 1 хв  07.10 21 хв 
Бородянка 07.14 1 хв  07.15 26 хв 
Макійчукове 07.20 1 хв  07.21 32 хв 
Клавдієве 07.25 1 хв  07.26 37 хв 
Немішаєве 07.31 1 хв  07.32 43 хв 
Кичеєве 07.35 1 хв  07.36 47 хв 
Ворзель 07.38 1 хв  07.39 50 хв 
Склозаводська 07.43 1 хв  07.44 55 хв 
Буча 07.47 2 хв  07.49 59 хв 
Лісова Буча 07.51 2 хв  07.53 1 г  3 хв 
Ірпінь 07.56 2 хв  07.58 1 г  8 хв 
Біличі 08.05 2 хв  08.07 1 г  17 хв 
Новобіличі 08.10 1 хв  08.10 1 г  22 хв 
Святошин 08.15 25 хв  08.40 1 г  27 хв 
Борщагівка 08.46 1 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6612 Тетерів — Борщагівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031