У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6608 Тетерів — Борщагівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6608 сполученням Тетерів - Борщагівка відправляється зі станції Тетерів о 06.00 і прибуває на станцію Борщагівка о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Спартак, Загальці, Хутір Гай, Бородянка, Макійчукове, Клавдієве, Немішаєве, Кичеєве, Ворзель, Склозаводська, Буча, Лісова Буча, Ірпінь, Біличі, Новобіличі, Святошин.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тетерів 06.00
Спартак 06.10 1 хв  06.11 10 хв 
Загальці 06.15 1 хв  06.16 15 хв 
Хутір Гай 06.20 1 хв  06.20 20 хв 
Бородянка 06.24 1 хв  06.25 24 хв 
Макійчукове 06.30 1 хв  06.31 30 хв 
Клавдієве 06.35 1 хв  06.36 35 хв 
Немішаєве 06.41 1 хв  06.42 41 хв 
Кичеєве 06.45 1 хв  06.46 45 хв 
Ворзель 06.48 1 хв  06.49 48 хв 
Склозаводська 06.52 1 хв  06.53 52 хв 
Буча 06.56 2 хв  06.58 56 хв 
Лісова Буча 07.00 2 хв  07.02 1 г 
Ірпінь 07.05 2 хв  07.07 1 г  5 хв 
Біличі 07.14 1 хв  07.15 1 г  14 хв 
Новобіличі 07.18 1 хв  07.18 1 г  18 хв 
Святошин 07.23 3 хв  07.26 1 г  23 хв 
Борщагівка 07.30 1 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6608 Тетерів — Борщагівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728