У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гнівань
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Гнівань:

Розклад поїздів по станції Гнівань включає в себе 16 поїздів за такими напрямками як Хмельницький, Київ-Пас., Жмеринка-Пас., Львів, Запоріжжя-1, в сумі зі станції Гнівань можна виїхати за 9 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Хмельницький - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 55 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 26 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 31 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Гнівань.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Гнівань, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
771КЛ Київ Хмельницький 02.53 2 хв  02.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
868 Гречани Київ 07.42 1 хв  07.43 Курсує щоденно - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 09.38 2 хв  09.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Лисичанськ Жмеринка 09.38 2 хв  09.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Харків Хмельницький 09.38 2 хв  09.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Харків Жмеринка 09.38 2 хв  09.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 10.34 2 хв  10.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
174 Запоріжжя Хмельницький 10.45 2 хв  10.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
772КО Хмельницький Київ 16.19 2 хв  16.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
174 Хмельницький Запоріжжя 18.32 2 хв  18.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
074Л Львів Москва 18.49 2 хв  18.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Лисичанськ 19.14 2 хв  19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Харків 19.14 2 хв  19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Харків 19.14 2 хв  19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 19.14 2 хв  19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
867 Київ Гречани 20.32 1 хв  20.33 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Гнівань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гнівань