У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хутір Гай
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хутір Гай:

Актуальний розклад електричок по станції Хутір Гай містить всього 23 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Хутір Гай з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Київ-Пас., Борщагівка, Коростень, Тетерів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 50 хв до пункту призначення Тетерів. Найближчі станції та зупинні пункти Загальці, Бородянка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Хутір Гай відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тетерів - Святошин, Тетерів - Київ-Пас., Коростень - Борщагівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хутір Гай відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Хутір Гай - Коростень(всі вокзали) від 35.00 грн. (96.8 км)

  • Хутір Гай - Святошин від 20.00 грн. (46.4 км)

  • Хутір Гай - Ірпінь від 20.00 грн. (34.4 км)

  • Хутір Гай - Малин від 20.00 грн. (42.7 км)

  • Хутір Гай - Тетерів від 15.00 грн. (19.3 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Святошин 05.16 1 хв  05.17 Курсує щоденно - переглянути
6604 Тетерів Київ 05.57 1 хв  05.58 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Борщагівка 06.41 1 хв  06.42 Курсує щоденно - переглянути
6608 Коростень Київ 07.28 1 хв  07.29 Курсує щоденно - переглянути
6603 Святошин Коростень 08.48 1 хв  08.49 Курсує щоденно - переглянути
6605 Борщагівка Тетерів 09.49 1 хв  09.50 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Борщагівка 10.41 1 хв  10.42 Курсує щоденно - переглянути
6607* Київ Коростень 10.48 1 хв  10.49 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 11.48 1 хв  11.49 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 12.47 1 хв  12.48 Курсує щоденно - переглянути
6614 Коростень Київ 13.42 1 хв  13.43 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Святошин 14.15 1 хв  14.16 Курсує щоденно - переглянути
6611 Борщагівка Тетерів 14.54 1 хв  14.55 Курсує щоденно - переглянути
6613 Борщагівка Коростень 15.46 1 хв  15.47 Курсує щоденно - переглянути
6618 Тетерів Святошин 16.25 1 хв  16.26 Курсує щоденно - переглянути
6615 Святошин Тетерів 16.38 1 хв  16.39 Курсує щоденно - переглянути
6620 Коростень Київ 16.54 1 хв  16.55 Курсує щоденно - переглянути
6622 Тетерів Святошин 17.57 1 хв  17.58 Курсує щоденно - переглянути
6617 Київ Тетерів 18.44 1 хв  18.45 Курсує щоденно - переглянути
6619 Київ Коростень 18.56 1 хв  18.57 Курсує щоденно - переглянути
6624 Тетерів Борщагівка 19.48 1 хв  19.49 Курсує щоденно - переглянути
6621 Святошин Тетерів 20.32 1 хв  20.33 Курсує щоденно - переглянути
6623 Київ Тетерів 21.49 1 хв  21.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Хутір Гай можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хутір Гай