У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хутір-Михайлівський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хутір-Михайлівський:

Актуальний розклад електричок по станції Хутір-Михайлівський містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Хутір-Михайлівський з такими станціями і населеними пунктами як Конотоп. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 02 хв до пункту призначення Конотоп. Найближчі станції та зупинні пункти Неплюєве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Хутір-Михайлівський відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Конотоп - Хутір-Михайлівський, Хутір-Михайлівський - Конотоп. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хутір-Михайлівський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Хутір-Михайлівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хутір-Михайлівський