У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6544 Конотоп — Хутір-Михайлівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Конотоп - Хутір-Михайлівський номер 6544 відправляється зі станції Конотоп о 13.44 і прибуває на станцію Хутір-Михайлівський о 16.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6544 Конотоп - Хутір-Михайлівський пролягає по таким станціям як Вирівка, Ріка Сейм, Мельня, Присеймів'я, Алтинівка, Майорівка, Лапшин, Кролевець, Реть, Брюловецький, Пиротчине, Терещенська, 560 Км, Макове, Янпіль, Івотка, Неплюєве.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 13.44
Вирівка 13.55 1 хв  13.56 11 хв 
Ріка Сейм 14.02 1 хв  14.03 18 хв 
Мельня 14.09 1 хв  14.10 25 хв 
Присеймів'я 14.16 1 хв  14.17 32 хв 
Алтинівка 14.22 1 хв  14.23 38 хв 
Майорівка 14.28 1 хв  14.29 44 хв 
Лапшин 14.33 1 хв  14.34 49 хв 
Кролевець 14.42 1 хв  14.43 58 хв 
Реть 14.49 1 хв  14.50 1 г  5 хв 
Брюловецький 14.56 1 хв  14.57 1 г  12 хв 
Пиротчине 15.04 1 хв  15.05 1 г  20 хв 
Терещенська 15.12 1 хв  15.13 1 г  28 хв 
560 Км 15.18 1 хв  15.19 1 г  34 хв 
Макове 15.25 1 хв  15.26 1 г  41 хв 
Янпіль 15.38 1 хв  15.39 1 г  54 хв 
Івотка 15.44 1 хв  15.45 2 г 
Неплюєве 15.52 1 хв  15.53 2 г  8 хв 
Хутір-Михайлівський 16.02 2 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6544 Конотоп — Хутір-Михайлівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031