У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6542 Конотоп — Хутір-Михайлівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Конотоп - Хутір-Михайлівський номер 6542 відправляється зі станції Конотоп о 07.45 і прибуває на станцію Хутір-Михайлівський о 10.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6542 Конотоп - Хутір-Михайлівський пролягає по таким станціям як Вирівка, Ріка Сейм, Мельня, Присеймів'я, Алтинівка, Майорівка, Лапшин, Кролевець, Реть, Брюловецький, Пиротчине, Терещенська, 560 Км, Макове, Янпіль, Івотка, Неплюєве.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 07.45
Вирівка 07.56 1 хв  07.57 11 хв 
Ріка Сейм 08.04 1 хв  08.05 19 хв 
Мельня 08.11 1 хв  08.12 26 хв 
Присеймів'я 08.18 1 хв  08.19 33 хв 
Алтинівка 08.24 1 хв  08.25 39 хв 
Майорівка 08.30 1 хв  08.31 45 хв 
Лапшин 08.35 1 хв  08.36 50 хв 
Кролевець 08.44 1 хв  08.45 59 хв 
Реть 08.51 1 хв  08.52 1 г  6 хв 
Брюловецький 08.58 1 хв  08.59 1 г  13 хв 
Пиротчине 09.06 1 хв  09.07 1 г  21 хв 
Терещенська 09.15 1 хв  09.16 1 г  30 хв 
560 Км 09.21 1 хв  09.22 1 г  36 хв 
Макове 09.29 1 хв  09.30 1 г  44 хв 
Янпіль 09.42 1 хв  09.43 1 г  57 хв 
Івотка 09.48 1 хв  09.49 2 г  3 хв 
Неплюєве 09.56 1 хв  09.57 2 г  11 хв 
Хутір-Михайлівський 10.07 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6542 Конотоп — Хутір-Михайлівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031