У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Конотоп
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Конотоп:

Розклад поїздів по станції Конотоп включає в себе 20 поїздів за такими напрямками як Фастів-1, Харків-Пас., Суми, Київ-Пас., Шостка, в сумі зі станції Конотоп можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 08 г 00 хв і прибуває в пункт призначення о 11 г 10 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 10 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Конотоп.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Конотоп, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
895 Конотоп Фастів 04.23 Курсує щоденно - переглянути
806 Конотоп Харків 04.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 05.49 3 хв  05.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
260 Львів Суми 07.20 2 хв  07.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 07.20 2 хв  07.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
788 Шостка Київ 07.58 2 хв  08.00 Курсує щоденно - переглянути
779 Суми Київ 08.49 3 хв  08.52 Курсує щоденно - переглянути
786 Київ Шостка 10.22 2 хв  10.24 Курсує щоденно - переглянути
770 Жмеринка Хутір-Михайлівський 13.20 15 хв  13.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
786 Шостка Київ 13.34 2 хв  13.36 Курсує щоденно - переглянути
774 Київ Шостка 14.52 2 хв  14.54 Курсує щоденно - переглянути
774 Шостка Київ 18.09 2 хв  18.11 Курсує щоденно - переглянути
769 Хутір-Михайлівський Жмеринка 17.59 19 хв  18.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
780 Київ Суми 19.15 3 хв  19.18 Курсує щоденно - переглянути
45 Харків Ужгород 19.49 4 хв  19.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
805 Харків Конотоп 21.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
896 Фастів Конотоп 21.14 Курсує щоденно - переглянути
259 Суми Львів 21.20 2 хв  21.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Суми Івано-Франківськ 21.20 2 хв  21.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
788 Київ Шостка 21.22 2 хв  21.24 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Конотоп