У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Конотоп
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Конотоп:

Розклад поїздів по станції Конотоп включає в себе 26 поїздів за такими напрямками як Фастів-1, Харків-Пас., Київ-Пас., Суми, Шостка, в сумі зі станції Конотоп можна виїхати за 11 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 56 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 52 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 56 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Конотоп.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Конотоп, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Конотоп - Київ від 100.86 грн. (223.4 км)

  • Конотоп - Харків від 108.20 грн.

  • Конотоп - Львів від 256.02 грн.

  • Конотоп - Суми(всі вокзали) від 101.90 грн.

  • Конотоп - Тернопіль від 401.76 грн.

  • Конотоп - Хмельницький від 259.89 грн.

  • Конотоп - Вінниця(всі вокзали) від 217.22 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
895 Конотоп Фастів 04.25 Курсує щоденно - переглянути
806 Конотоп Харків 04.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 06.14 21 хв  06.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
788 Шостка Київ 06.36 20 хв  06.56 Курсує щоденно - переглянути
144 Ворохта Суми 07.23 22 хв  07.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
144 Рахів Суми 07.23 22 хв  07.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
779
ІНТЕРСІТІСТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС
Суми Київ 08.44 21 хв  09.05 Курсує щоденно - переглянути
786 Київ Шостка 10.24 2 хв  10.26 Курсує щоденно - переглянути
786 Шостка Київ 13.30 2 хв  13.32 Курсує щоденно - переглянути
114 Львів Харків 13.15 20 хв  13.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
113 Харків Львів 13.49 23 хв  14.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
770 Київ Хутір-Михайлівський 13.56 20 хв  14.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
770 Жмеринка Хутір-Михайлівський 13.56 20 хв  14.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Київ Шостка 13.56 42 хв  14.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Жмеринка Шостка 13.56 42 хв  14.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Хутір-Михайлівський Київ 18.18 28 хв  18.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Шостка Київ 18.02 44 хв  18.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Хутір-Михайлівський Жмеринка 18.18 28 хв  18.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Шостка Жмеринка 18.02 44 хв  18.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
780
ІНТЕРСІТІСТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС
Київ Суми 19.25 20 хв  19.45 Курсує щоденно - переглянути
45 Харків Ужгород 20.40 21 хв  21.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
896 Фастів Конотоп 21.14 Курсує щоденно - переглянути
805 Харків Конотоп 21.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
143 Суми Ворохта 21.07 27 хв  21.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
143 Суми Рахів 21.07 27 хв  21.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
788 Київ Шостка 21.22 12 хв  21.34 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Конотоп