У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Конотоп
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Конотоп:

Розклад поїздів по станції Конотоп включає в себе 38 поїздів за такими напрямками як Москва-Київська, Трускавець, Миколаїв-Пас., Херсон, Кишинів, в сумі зі станції Конотоп можна виїхати за 21 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Москва-Київська - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 29 хв і прибуває в пункт призначення о 11 г 09 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 10 г 40 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Конотоп.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Конотоп, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
957Ш Херсон Москва 00.24 5 хв  00.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
021КО Харків Трускавець 01.10 2 хв  01.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Миколаїв 01.33 5 хв  01.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
074Л Львів Москва 01.58 20 хв  02.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Херсон 02.33 5 хв  02.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
065М Москва Кишинів 02.27 15 хв  02.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 03.18 15 хв  03.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
005Я Москва Київ 03.30 50 хв  04.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
024Ш Одеса Москва 04.53 15 хв  05.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Щ Кишинів Москва 05.07 15 хв  05.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
022ЛШ Трускавець Харків 05.22 2 хв  05.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Ь Москва Кишинів 05.13 19 хв  05.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
023М Москва Одеса 05.32 40 хв  06.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
260Л Ворохта Суми 07.26 3 хв  07.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
779ДО Суми Вінниця 07.31 3 хв  07.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
779 Суми Київ 09.36 2 хв  09.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
786 Київ Шостка 10.59 2 хв  11.01 Курсує щоденно - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 11.29 20 хв  11.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Мінськ 12.27 20 хв  12.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
100П Новоолексіївка Мінськ 12.27 20 хв  12.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
143О Харків Санкт-Петербург 13.16 15 хв  13.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Харків 14.00 15 хв  14.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
786 Шостка Київ 14.31 2 хв  14.33 Курсує щоденно - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 15.17 5 хв  15.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 15.17 5 хв  15.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
066Щ Кишинів Москва 16.28 24 хв  16.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
780 Київ Суми 16.58 3 хв  17.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
341Ь Кишинів Москва 17.10 15 хв  17.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 17.54 5 хв  17.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
259О Суми Ворохта 18.09 10 хв  18.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Бердянськ 18.54 5 хв  18.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Новоолексіївка 18.54 5 хв  18.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 19.14 5 хв  19.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 19.14 5 хв  19.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
780ДО Вінниця Суми 19.35 3 хв  19.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
341Ф Москва Кишинів 20.22 15 хв  20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
006К Київ Москва 22.06 36 хв  22.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
062Ш Миколаїв Москва 23.22 6 хв  23.28 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Конотоп