У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Макійчукове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Макійчукове:

Актуальний розклад електричок по станції Макійчукове містить всього 25 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Макійчукове з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Київ-Пас., Борщагівка, Тетерів, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 52 хв до пункту призначення Коростень. Найближчі станції та зупинні пункти Бородянка, Клавдієве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Макійчукове відправляються або прибувають днем - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Борщагівка - Бородянка, Тетерів - Святошин, Бородянка - Святошин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Макійчукове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Святошин 04.36 1 хв  04.37 Курсує щоденно - переглянути
6604 Коростень Святошин 05.31 1 хв  05.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Київ 06.14 1 хв  06.15 Курсує щоденно - переглянути
6608 Тетерів Борщагівка 06.30 1 хв  06.31 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 07.20 1 хв  07.21 Курсує щоденно - переглянути
6603 Київ Тетерів 07.22 1 хв  07.22 Курсує щоденно - переглянути
6614 Бородянка Київ 08.01 1 хв  08.02 Курсує щоденно - переглянути
6605 Київ Коростень 08.03 1 хв  08.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6616 Тетерів Борщагівка 08.55 1 хв  08.56 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 09.43 1 хв  09.43 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Тетерів 11.27 1 хв  11.27 Курсує щоденно - переглянути
6613 Київ Коростень 13.03 1 хв  13.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6624 Тетерів Борщагівка 13.42 1 хв  13.43 Курсує щоденно - переглянути
6626 Коростень Київ 15.04 1 хв  15.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6617 Борщагівка Тетерів 15.41 1 хв  15.42 Курсує щоденно - переглянути
6628 Тетерів Святошин 16.22 1 хв  16.23 Курсує щоденно - переглянути
7003 Борщагівка Бородянка 16.59 1 хв  17.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
7008 Бородянка Святошин 17.22 1 хв  17.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6630 Тетерів Київ 17.58 1 хв  17.59 Курсує щоденно - переглянути
6623 Борщагівка Тетерів 18.42 1 хв  18.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
7005 Святошин Бородянка 19.11 1 хв  19.11 Курсує щоденно - переглянути
6625 Київ Коростень 19.33 1 хв  19.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6634 Коростень Київ 20.12 1 хв  20.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6627 Київ Тетерів 20.42 1 хв  20.42 Курсує щоденно - переглянути
6629 Київ Коростень 21.52 1 хв  21.52 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Макійчукове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Макійчукове