У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Макійчукове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Макійчукове:

Актуальний розклад електричок по станції Макійчукове містить всього 18 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Макійчукове з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Борщагівка, Тетерів, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 22 хв до пункту призначення Борщагівка. Найближчі станції та зупинні пункти Бородянка, Клавдієве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Макійчукове відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тетерів - Святошин, Коростень - Святошин, Тетерів - Борщагівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Макійчукове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6604 Тетерів Святошин 05.59 1 хв  06.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Тетерів Борщагівка 05.59 1 хв  06.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6602 Бородянка Святошин 06.20 1 хв  06.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Святошин 06.50 1 хв  06.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6610 Коростень Святошин 07.25 1 хв  07.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6671 Святошин Тетерів 08.49 1 хв  08.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6607 Святошин Коростень 09.57 1 хв  09.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 10.10 1 хв  10.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6620 Коростень Борщагівка 11.06 1 хв  11.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 14.40 1 хв  14.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6624 Коростень Борщагівка 15.43 1 хв  15.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6613 Борщагівка Коростень 16.07 1 хв  16.07 Курсує щоденно - переглянути
6622 Тетерів Святошин 16.26 1 хв  16.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6619 Святошин Тетерів 18.55 1 хв  18.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6621 Святошин Коростень 19.13 1 хв  19.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Борщагівка Тетерів 20.16 1 хв  20.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Святошин Тетерів 20.16 1 хв  20.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6630 Тетерів Борщагівка 20.21 1 хв  20.22 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Макійчукове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Макійчукове