У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Макійчукове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Макійчукове:

Актуальний розклад електричок по станції Макійчукове містить всього 29 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Макійчукове з такими станціями і населеними пунктами як Борщагівка, Святошин, Київ-Пас., Тетерів, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 52 хв до пункту призначення Малин. Найближчі станції та зупинні пункти Бородянка, Клавдієве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Макійчукове відправляються або прибувають днем - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тетерів - Святошин, Тетерів - Київ-Пас., Бородянка - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Макійчукове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Борщагівка 04.36 1 хв  04.37 Курсує щоденно - переглянути
6604 Малин Святошин 05.31 1 хв  05.32 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Київ 06.14 1 хв  06.15 Курсує щоденно - переглянути
6608 Тетерів Борщагівка 06.30 1 хв  06.31 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 07.20 1 хв  07.21 Курсує щоденно - переглянути
6603 Борщагівка Тетерів 07.22 1 хв  07.22 Курсує щоденно - переглянути
6614 Бородянка Борщагівка 08.01 1 хв  08.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6614 Бородянка Київ 08.01 1 хв  08.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6605 Київ Коростень 08.03 1 хв  08.03 Курсує щоденно - переглянути
6607 Святошин Бородянка 08.25 1 хв  08.25 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Борщагівка 08.55 1 хв  08.56 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 09.43 1 хв  09.43 Курсує щоденно - переглянути
6618 Бородянка Київ 10.05 1 хв  10.05 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Тетерів 11.27 1 хв  11.27 Курсує щоденно - переглянути
6613 Київ Коростень 13.16 1 хв  13.16 Курсує щоденно - переглянути
6626 Коростень Борщагівка 14.57 1 хв  14.58 Курсує щоденно - переглянути
6628 Тетерів Святошин 16.13 1 хв  16.14 Курсує щоденно - переглянути
7003 Борщагівка Бородянка 16.59 1 хв  17.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
7008 Бородянка Святошин 17.24 1 хв  17.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6630 Тетерів Київ 17.58 1 хв  17.59 Курсує щоденно - переглянути
6621 Борщагівка техн. Бородянка 18.22 1 хв  18.22 Курсує щоденно - переглянути
6623 Борщагівка Тетерів 18.40 1 хв  18.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6632 Бородянка Київ 18.58 1 хв  18.58 Курсує щоденно - переглянути
7005 Святошин Бородянка 19.11 1 хв  19.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625 Київ Коростень 19.33 1 хв  19.33 Курсує щоденно - переглянути
6634 Коростень Київ 20.12 1 хв  20.13 Курсує щоденно - переглянути
6627 Київ Тетерів 20.42 1 хв  20.42 Курсує щоденно - переглянути
6636 Тетерів Борщагівка 21.09 1 хв  21.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6629 Київ Малин 21.52 1 хв  21.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Макійчукове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Макійчукове