У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Макійчукове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Макійчукове:

Актуальний розклад електричок по станції Макійчукове містить всього 30 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Макійчукове з такими станціями і населеними пунктами як Борщагівка, Святошин, Київ-Пас., Тетерів, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 52 хв до пункту призначення Малин. Найближчі станції та зупинні пункти Бородянка, Клавдієве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Макійчукове відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Святошин - Тетерів, Тетерів - Борщагівка, Тетерів - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Макійчукове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602* Тетерів Борщагівка 04.36 1 хв  04.37 Курсує щоденно - переглянути
6604* Малин Святошин 05.31 1 хв  05.32 Курсує щоденно - переглянути
6606* Тетерів Київ 06.14 1 хв  06.15 Курсує щоденно - переглянути
6608* Тетерів Борщагівка 06.30 1 хв  06.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6612* Тетерів Борщагівка 07.20 1 хв  07.21 Курсує щоденно - переглянути
6603* Борщагівка Тетерів 07.22 1 хв  07.22 Курсує щоденно - переглянути
6614* Бородянка Борщагівка 08.01 1 хв  08.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6614* Бородянка Київ 08.01 1 хв  08.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6605* Київ Коростень 08.03 1 хв  08.03 Курсує щоденно - переглянути
6607 Святошин Тетерів 08.25 1 хв  08.25 Курсує щоденно - переглянути
6616* Тетерів Борщагівка 08.55 1 хв  08.56 Курсує щоденно - переглянути
6609* Борщагівка Тетерів 09.43 1 хв  09.43 Курсує щоденно - переглянути
6618* Тетерів Київ 10.05 1 хв  10.05 Курсує щоденно - переглянути
6611* Київ Тетерів 11.27 1 хв  11.27 Курсує щоденно - переглянути
6613* Київ Коростень 13.03 1 хв  13.03 Курсує щоденно - переглянути
6626* Коростень Борщагівка 15.04 1 хв  15.05 Курсує щоденно - переглянути
6628* Тетерів Святошин 16.22 1 хв  16.23 Курсує щоденно - переглянути
7003* Борщагівка Бородянка 16.59 1 хв  17.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
7008* Бородянка Святошин 17.22 1 хв  17.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6630* Тетерів Київ 17.58 1 хв  17.59 Курсує щоденно - переглянути
6621* Борщагівка Бородянка 18.22 1 хв  18.22 Курсує щоденно - переглянути
6623* Борщагівка Тетерів 18.40 1 хв  18.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6632* Бородянка Київ 18.58 1 хв  18.58 Курсує щоденно - переглянути
7005* Святошин Бородянка 19.11 1 хв  19.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625* Київ Коростень 19.33 1 хв  19.33 Курсує щоденно - переглянути
6634* Коростень Київ 20.12 1 хв  20.13 Курсує щоденно - переглянути
6627* Київ Тетерів 20.42 1 хв  20.42 Курсує щоденно - переглянути
6636* Тетерів Борщагівка 21.09 1 хв  21.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6636* Тетерів Святошин 21.09 1 хв  21.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6629* Київ Малин 21.52 1 хв  21.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Макійчукове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Макійчукове