У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Макійчукове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Макійчукове:

Актуальний розклад електричок по станції Макійчукове містить всього 28 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Макійчукове з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Київ-Пас., Коростень, Борщагівка, Бородянка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 40 хв до пункту призначення Тетерів. Найближчі станції та зупинні пункти Бородянка, Клавдієве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Макійчукове відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Борщагівка, Святошин - Бородянка, Київ-Пас. - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Макійчукове відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Макійчукове - Київ від 0.00 грн. (405.5 км)

  • Макійчукове - Коростень(всі вокзали) від 35.00 грн. (104.7 км)

  • Макійчукове - Святошин від 20.00 грн. (38.5 км)

  • Макійчукове - Ірпінь від 15.00 грн. (26.5 км)

  • Макійчукове - Буча від 15.00 грн. (21.4 км)

  • Макійчукове - Борщагівка від 20.00 грн. (40.6 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602* Тетерів Святошин 05.27 1 хв  05.28 Курсує щоденно - переглянути
6604* Тетерів Київ 06.08 1 хв  06.09 Курсує щоденно - переглянути
6601 Київ Коростень 06.50 1 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
6606* Тетерів Борщагівка 06.52 1 хв  06.53 Курсує щоденно - переглянути
6608* Коростень Київ 07.39 1 хв  07.39 Курсує щоденно - переглянути
6671* Святошин Бородянка 08.10 1 хв  08.11 Курсує щоденно - переглянути
6676 Бородянка Борщагівка 08.36 1 хв  08.37 Курсує щоденно - переглянути
6603* Святошин Коростень 08.38 1 хв  08.38 Курсує щоденно - переглянути
6605 Борщагівка Тетерів 09.39 1 хв  09.40 Курсує щоденно - переглянути
6607 Київ Коростень 10.38 1 хв  10.38 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Борщагівка 10.52 1 хв  10.52 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 11.59 1 хв  12.00 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 12.37 1 хв  12.38 Курсує щоденно - переглянути
6614 Коростень Київ 13.53 1 хв  13.53 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Святошин 14.26 1 хв  14.27 Курсує щоденно - переглянути
6611 Борщагівка Тетерів 14.44 1 хв  14.45 Курсує щоденно - переглянути
6613 Борщагівка Коростень 15.36 1 хв  15.36 Курсує щоденно - переглянути
6615 Святошин Тетерів 16.28 1 хв  16.29 Курсує щоденно - переглянути
6618 Тетерів Святошин 16.36 1 хв  16.37 Курсує щоденно - переглянути
6620 Коростень Київ 17.05 1 хв  17.06 Курсує щоденно - переглянути
6622 Тетерів Святошин 18.08 1 хв  18.09 Курсує щоденно - переглянути
6617 Київ Тетерів 18.34 1 хв  18.35 Курсує щоденно - переглянути
6619 Київ Коростень 18.45 1 хв  18.45 Курсує щоденно - переглянути
6624 Тетерів Борщагівка 19.59 1 хв  20.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6626* Коростень Київ 20.20 1 хв  20.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6621 Святошин Тетерів 20.22 1 хв  20.23 Курсує щоденно - переглянути
6677 Святошин Бородянка 21.10 1 хв  21.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Київ Тетерів 21.39 1 хв  21.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Макійчукове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Макійчукове