У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Решетилівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Решетилівка:

Розклад поїздів по станції Решетилівка включає в себе 12 поїздів за такими напрямками як Жмеринка-Пас., Хмельницький, Київ-Пас., Харків-Пас., Лисичанськ, в сумі зі станції Решетилівка можна виїхати за 6 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 01 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 25 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 24 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Решетилівка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Решетилівка, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
132Д Лисичанськ Жмеринка 00.34 2 хв  00.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Харків Хмельницький 00.34 2 хв  00.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Харків Жмеринка 00.34 2 хв  00.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 00.34 2 хв  00.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
163 Харків Київ 00.34 2 хв  00.36 Курсує щоденно - переглянути
164 Київ Харків 02.59 2 хв  03.01 Курсує щоденно - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 04.17 9 хв  04.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Лисичанськ 04.17 9 хв  04.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Харків 04.17 9 хв  04.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Харків 04.17 9 хв  04.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
212Л Львів Харків 07.02 2 хв  07.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
211О Харків Львів 20.16 2 хв  20.18 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Решетилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Решетилівка